Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nem unjátok még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nem unjátok még a csajok miatta kesergést, síránkozást?

Figyelt kérdés

Jómagam, már k.rvára beleuntam az egészbe. Itt állok majdnem 25 évesen, szüzen, dübe gurultam vagy ezerszer. Nem jött össze és??? Most akkor mi van menjek tropára, mert a mai nőkkel nem lehet mit kezdeni? Szerintem hülyeség. A nők itt panaszkodnak, hogy minden férfi bunkó, ehhez képest egy ilyennel jönnek össze, majd külföldi pasival jönnek össze itthon v kint, mert minden magyar pasi bunkó smucik, és még írhatnám tovább.

Nekem tele van a t.köm a nőkkel, igyekszem elfoglalni magamat, és elterelni a gondolataimat az egészről.


2012. nov. 5. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem tudom, én megvagyok a mai nőkkel is...
2012. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A kérdés értelemszerűen, nem azoknak szól, akiket nem érint ez a dolog.
2012. nov. 5. 13:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Én ezért járok prostizni és ostoba tini pitsákat döngetni, bár ez utóbbi még csak alakulóban van, de jó úton haladok. :)
2012. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem, hogy egyre "divatosabbak" a külföldi férfiak. Főleg az olaszok meg a még délebbiek...

Nem tudom, bennem harag a lányok iránt. Régen sokat szomorkodtam, hogy nem kellek senkinek, de aztán rájöttem, hogy az ember csak addig foglalkozik ilyenekkel, amíg van rá ideje. Azóta nem sok időm van.

2012. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez nem más, mint önbecsapás. Az ember egyedül nem lehet boldog. Belénk van kódolva, hogy próbáljuk örökíteni a génjeinket. Az más kérdés, hogy a mai lányok, csak a helyes és magas srácok "génjeit" szeretnék. Egy ideig hitegetheted magad azzal, hogy jó így neked, de valójában ez egy nem jó állapot. Persze a csajok olyanok, amilyenek, el kell fogadni, hogy aki alacsony és ronda az boldogtalanságra és szenvedésre van ítélve.
2012. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 13:37


Figyelj, én alacsony és ronda gyerek vagyok, de a csúnya és átlagos lányokat simám megkaphatom, mert szép szemeim és babapofim, sármom vagy mi a feném van. :D

2012. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem a szemem általában véres (erek látszanak, szemcseppet szedek rá,de csak enyhíti a dolgokat), szóval ez is kilőve. (ez az alapállapot, uszoda után általában a szemem még ennél is vörösebb, egyik ismerősöm mondta, hogy így nyugodtan elmehetnék valami horrorfilmbe.) Ja, és babapofim sincsen, szóval gyakorlatilag előnyös tulajdonságok nélküli genetikai hulladék vagyok.
2012. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én meg azt únom, hogy te, és a magad fajta LOOSER a nõkre hárítja azt a sz@rt, amivel nem tud mit kezdeni, hiszen olyan leegyszerûsített tengeti hitvány èletét, hogy... pfffff
2012. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Looser? Tanulj már meg angolul, mielőtt sértegetni akarsz valakit. Az loser, te szerencsétlen.
2012. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"Az ember egyedül nem lehet boldog", meg a "társas lény" közhelyek annyira fájdalmasan nagy baromságok, hogy még. Nem vagyok remete típus, sem beszari, aki nem mer megszólítani egy lányt, de nagyon jól érzem magam a bőrömben akkor is, ha nincs senkim. Most nem arra gondolok, hogy mondjuk szakítok egy lánnyal, jól kitombolom magam, aztán pár hét múlva jöhet a következő kapcsolat, hanem hosszabb időszakokra, mikor egyedül voltam. Sosem volt hiányérzetem emiatt. Ez a duma csak arra jó, hogy belehajszolják az embereket a kapcsolatokba, meg házasságokba, mert egyedül úgyis mindenki csak egy kis szánalmas depressziós senki lehet, de egy kilátástalan kapcsolat persze sokkal jobb.
2012. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!