Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagyon ciki egy 78A-s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon ciki egy 78A-s melltartó méret? ( Vagy műttessem meg magam? ) Mennyire fontos a srácoknak a mellméret?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 14:14
1 2
 1/12 korosnext válasza:
Hidd el nem számít :) Ez tévhit ! Amúgy is eddigi tapasztalataim szerint akinek kicsi felül annak meg van alul :) tehát ne izgulj szerintem nem annyira fontos a mellméret!
2012. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne bántsd a természet alkotta csodás cickókat. :)

Én nem szeretem a nagy melleket...

Általában a nagy didkókon nagy az udvar is, az pedig egyenesen visszatetsző számomra... Szóval maradjon csak az eredeti :D

2012. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson ilyen hülyeségre kidobni egy rakás pénzt!
2012. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Küldesz képet? Ezekkel a számokkal nem tudok mit kezdeni :(

Amúgy semmiképp se műttesd, az nem szép! :)

2012. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem a lány a fontos! :-) minden ez után következik
2012. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem fontos a mellméret. Az arcot nézem meg először, utána popsi, majd az egészet úgy, ahogy van. Persze nem ez alapján választottam soha.

Ha a fejedben minden rendben van, természetes vagy (nem mindenhol feltöltögetve), azt jobban értékelik a srácok (persze nem mindenki), mint a nagy melleket.

2012. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A tévhittel ellentétben nem a melleken van a hangsúly, hanem a csajon.


Ez is olyan mint a péniszméret, vagyis nem túl meghatározó

2012. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi én lány vagyok, de nagyon kis melleim vannak, tényleg szinte semmi...

És nagyon sokáig szégyelltem a testem, nem akartam levetkőzni (na jó, azért persze levetkőztem mindig, ha olyan volt a helyzet, csak szégyelltem...), de már nem érdekel. Amikor egy férfi vágyik rád, akkor szerintem olyan mindegy, hogy mekkora melled van. Ha már arra kerül a sor, hogy valaki lássa a melleidet, úgyis azért ruhán át is fel tudja mérni, hogy kicsi... ha zavar valakit a kis mell, az úgyse kezd veled, gondolj erre. Aki meg ezen túl lépett, annak úgyis tetszeni fogsz.

Nekem nem telik el úgy nap, hogy ne próbálkozna nálam valaki az utcán, vagy az egyetemen vagy bárhol, pedig hát kis melleim vannak. Szóval nekem elhiheted, nagyon sok srácnak ez nem számít tényleg. És a barátom is imádja a testemet, és a korábbi kapcsolataimnál is így volt ez. Azt tudnám esetleg javasolni, hogy minden mást, amit csak tudsz magadon alakítani, azokra kezdj el edzeni/tornázni és ha minden más szinte tökéletes, akkor senkit se fog zavarni a mellméreted. Én műtét helyett legalábbis ezt választom. :)

Persze ha sehogyse tudod ezt elrendezni magadban lelkileg és emiatt folyton komplexusaid vannak, akkor jó ötlet lehet a műtét, csak előbb gondold át, hogy akkor elégedett lennél magaddal vajon? Vagy akkor megint találnál mást, amit utálhatsz magadon... mert könnyen lehet, hogy csak túlzottan önbizalomhiányos vagy.

2012. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem sem igazán érdekelnek a mellek, sőt a nagy mellek nem is tetszenek.

Fontosabb a testalkat, arc, csípő-derék arány, fenék.

2012. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan fiut kell keresni akinek ez tetszik.


Vagy átszabod s olyant keresel akinek az tetszik...


Ez két lehetőség van.

2013. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!