Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Most mi van?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit már évek óta ismerek, teljesen összeillünk,mindent tud rólam és viszont.Mindig mindent megbeszéltünk,bármi volt segítettünk egymásnak stb. Anno majdnem összejöttünk csak aztán azzal hitegettük magunkat hogy úgy sem menne a távkapcsolat...Akkor sokáig nem beszéltünk,majd újra "egymásra találtunk" de megint nem lett belőle semmi...neki lett barátnője és szinte egy szót nem beszéltünk hónapokig. Újra elkezdtünk beszélgetni,szét mentek a barátnőjével megint kezdődött elölről a "szeretlek mizéria". Mindig megbeszéljük h mennyire szeretjük egymást és h hiányzunk egymásnak aztán semmi újra és újra...Teljesen hülyének érzem magam, minthogyha csak akkor lennék jó neki, hogyha más nincs. Ne értsetek félre,nem volt köztünk még úgy mondd semmi testi kapcsolat,szóval még csak azt se mondhatnám h arra kellek neki hogyha nem lehet kivel...de egyszerűen tehetetlen vagyok.Próbálom elfelejteni,másokkal lenni de mindig eszembe jut h "vele lehetne a legjobb" és nem kezdek bele senkivel semmibe...vagy ha éppen már ott lennék visszalép ez életembe...Miért áltatom magam azzal h ebből valaha lesz is valami...? Nem tudom mi tévő legyek.

2012. nov. 5. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Jöjjetek össze, ennyi! És akkor minden kiderül. Én 3 évig voltam távkapcsiban és már 3 éve élettársak vagyunk azóta. Hajrá.

24/N

2012. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De egyszerűen már nincs erőm ezt felhozni neki és újra összeveszni...ő egyáltalán nem akar távkapcsolat és ezzel mindig felviszi a pumpát bennem...akkor ne mondja h szeret...nem értem őt. Köszönöm a válaszod és gratula nektek. :)
2012. nov. 5. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Amig nem próbáltátok,addig nem tudhatod. Mennyi az a nagy távolság közöttetek?
2012. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
80 km...szóval nem nevezném hatalmas távolságnak...
2012. nov. 5. 21:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!