Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöjjek össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nagyon tetszik nekem.Ez a lany az osztalytarsam.Keresi a tarsasagom,es mellettem is ul egyes orakon.Szokott viccelodni velem en is vele.Szerintem en is tetszem neki de nem tudom.Ha esetleg megkerdeznem tole,hogy melyik fiuval jarna szivesen?Vagy.meg valami otlet hogyan hozzam fel neki?Lecci segitsetek nagyon surgos!A valaszokat elore is koszonom!

2012. nov. 5. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát öhm, egyszerűen kérdezd meg, te tekintettél már rám fiú ként?:D
2012. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én így vezetném rá: "Jaj, de nagyon dilis vagy, de imádnivalóan dilis, te kis mamlasz. Tudod "név" igazából élvezem a társaságodat, te kis csintalan. Mit szólnál, ha elmennénk lacipecsenyét burkolni a legközelebbi bisztróba?"

Szóval, nyugodtan hívd el randira. Ha csalódsz nem baj, ott a vérbosszú arra az esetre. :)

2012. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rohadtsok ehhez hasonló kérdés van...

Esetleg egy kor megkönnyítené a válaszadást...

De am könnyen.. megkérdezed azt annyi... ha nem akk úgy se akarna ha a szíved beleadnád, csak utána szarul is éreznéd magad így meg nem...

2012. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lecci normalis valaszokat!
2012. nov. 5. 21:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak az elsonek szantam.Tobiekenek eddig koszi.Irjatok meg tobbet.
2012. nov. 5. 21:49
 6/11 anonim válasza:
Eloszor is meg kell bizonyosodj rola hogy tetszel-e neki,ezt meg kell kerdezned tole.Megkerded elobb hogy milyen pasik jonnek be neki,aztan ha abbol valami hasonlit is rad,akkor kerded meg tole hogy:En tetszek neked,van-e eselyem nalad?Meg megtoldod egy kis jo dumaval es meg is vagy.Ha igent mond maris mehettek egy etterembe,isztok egy uditot,elbeszelgettek es osszejottok,es aztan tovabb mar eligazodsz te.Sok sikert.
2012. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elsőé is normális :D
2012. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Normális az elsőé is, JÓEMBER!
2012. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te vagy az elso?
2012. nov. 5. 21:53
 10/11 A kérdező kommentje:
még írjatok!!!
2012. nov. 6. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!