Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le a félelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a félelmem a csalódotságtol és a pesszimistaságtol?

Figyelt kérdés
Buliban nem merek a csajhoz közeledni mert flek a csalódástol :(
2012. nov. 5. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Először vegyél nyelvtan leckéket. Legyél okosabb, aztán megtalálnak a csajok maguktól is :D
2012. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A félelem legyőzéséhez vezető út: szembenézni és megtenni azt, amitől félsz. Lehet, hogy elsőre nem jársz sikerrel. Lehet, hogy másodikra sem. De akkor is fontos, mert ha már megteszed, az fél győzelem. A másik fele meg jön vele!
2012. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki őszintén megmondom neked az igazságot! Figyelj nagyon jól rám. Ezt nem tudod legyőzni, ez egy adottság. Jellemfüggő. Talán horoszkópodra ha ránézel, nem hinném,hogy oroszlán vagy. A lényeg, te is egy ilyen jellem vagy, mint rengetegen mások is, én is például. Attól még te lehetsz egy csúcs király ember, de nem tudsz ellazulni, stresszelsz, túl sok a megfelelési vágy benned, de túl kevés a hit magadban, hogy téged anyukádon meg a kedves nagymamikán kívül más is szerethet a bolygón.

Ez ellen nem tudsz tenni semmit. Én tapasztalom. Törtetek, maximumra törekszem az életem minden területén, százszor jobb vagyok minden téren mint egy évtizeddel ezelőtt, mégis nulla az önbizalmam. Ez van. Jó nők társaságában kussban vagyok, és le vagyok blokkolva. Ez egy pszichés betegség. Valószínüleg régen valamiféletraumák értek, amitől mostanra próbálod a szemét csalódáshelyzeteket módszeresen kiiktatni az életedből. Nem tudsz veszíteni, mert ha egy aljadék nő elhajtana téged a halál faszára, akkor attól még annyiba se néznéd magad mint most.

Hidd el, nem kell ez neked. Nekem sem kell.

Én nem görcsölök a bulis nőkkel, ezek nagyon gonosz, aljas nőszemélyek, ezek téged kettészednének, ha épp olyanjuk van. Azt javaslom, hogy inkább fizesd be magad egy körre valami jókis szexhirdető oldalon megtalálható nénihez, ő majd rákuporodik a farkadra! Ott nem zavarnak haza ha próbálkozol!

2012. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!