Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (bővebben lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent) FONTOS!

Figyelt kérdés
A legjobb barátom profi szinten vizilabdázik, és minden lánynak bejön, (ugye ismerős?)én nagyon bírom, de néha teljesen elönt a düh, bármiféle ok nélkül. Ezért néha éjszakánként virrasztok, és csak forgolódni tudok az ágyamban. Nem szeretnék ebből problémát, mert félévkor vizsgám lesz. Fontos, hogy oda figyeljek a felkészülés érdekében, de egyszerűen nem tudom figyelmen kívül hagyni ezt az egészet. És még valami: Néha úgy érzem, hogy neki nem én vagyok a legjobb barátja. Légyszi segítsetek! 14/F

2012. nov. 6. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

figyelj, arról, hogy hogy néz ki, és hogy több lánynak bejön, nem tehet. ha ezzel nem vág fel előtted, akkor próbáld figyelmen kívül hagyni és magadból kihozni a legtöbbet. amúgy is fiatal vagy még, lehet, hogy felnőtt korodra rád fognak tapadni a csajok, rá pedig nem.


miből gondolod, hogy nem vagy a legjobb barátja?

2012. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor elolvastam a kérdést egyből az ugrott be, hogy nem lehet, hogy egy kicsit jobban szereted őt mint barátot?
2012. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon szerintem még ne idegeskedj hogyha valaki lehagy a csajoknál :) Egy idő múlva neked is össze fog jönni, ne legyél a legjobb barátodra dühös emiatt, igen, ez téll szar érzés lehet h azt hiszed hogy lehagy, de ha ezt nem dörgöli az orrod alá akkor sajna ezt neked kell figyelmen kívül hagynod.

A legjobb barátos kérdésre meg nemnagyon tudok válaszolni.

Ha helyetted inkább mással van többször is és ez zavar téged akkor beszélgess vele erről, de ha csak néha ha te nem érsz rá akk van más haverjával akk nem gáz.

konkrétabban leírnád?

2012. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig van job pasi azt szoktmeg job ha a heverod egy mintha egy ismeretlen aki viszi a legjob csajokat egy szórakózó hejen .
2012. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!