Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? :S

Figyelt kérdés

Barátommal pár napja lefeküdtem.Ha párnapja történt akkoris késnie kell a menstruációmnak ha terhes vagyok?

Most korábban jött meg okt. 10-én (szombat) kéne megjönnie de tegnap jött meg. nagyon ritkán volt ilyen hogy korábban jött meg.:\

nem tudom.... hogy lehet az hogy terhes vagyok.??

Semmi változást nem vettem észre csak azt h a cicim néha fáj ha hozzáérek de amugy semmi és ez régebben is néha megtörtént. Szerintetek?:\



2012. nov. 7. 06:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
védekeztetek? hogyan?
2012. nov. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Ha nem ment el benned gumi nélkül vagy nem szakadt ki a gumi akkor nincs semmi baj. Nekem is volt olyan hogy együtt voltunk mi megszakítással csináltuk és aztán rá pár napra meg is jött én is megijedtem de nem volt semmi gond.
2012. nov. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akk nem :D
2012. nov. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
védekeztetek? hány éves vagy? mióta van rendszeres menstruációd?
2012. nov. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Te októberre visszamenőleg menstruálsz?
2012. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ak november...sztem 1ertelmuu
2012. nov. 7. 11:57
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy igen óvszerrel.:) Nem nagyon vettem észre hogy kiszakadt. de akkor a biztonság kedvéért elmegyek nőgyógyászhoz mert azért az mégis biztosabb minthogy 3honap múlva jöljek rá hogy gyereket várok...:)
2012. nov. 7. 15:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Miert pont 3?! 9!! vagy eszre sem veszed hogy megszultel.....
2012. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
azért 3 honap. mondjuk mert nem 9 hónap mulva jövök rá hogy terhes vagyok hanem 3honap körül már eléggéé látszik hogy nő a hasam-.- és nem 9 hónaposan.
2012. nov. 7. 20:19
 10/15 anonim ***** válasza:
3 honaposan mar kb mulnak a tunetek is, olyan szinten tart a terhesseg.... Az h kinek mekkora a hasa az meg genetika.De inkabb hagyjuk, gondolom tizeneves tini vagy.....
2012. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!