Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobban fizető és legkorrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobban fizető és legkorrektebb KÜLFÖLDI, otthonról végezhető webcam munka?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted?
2012. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár nem külföldi, de a Sexchat.hu az ilyen, ha jól tudom!
2012. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek általában nem korrektek. A livejasmin(ami a legnagyobb ilyen külföldi) is b*szott fizetni, és rabszolgaként dolgoztatta a nőket. Mondván nem fizet, de nem is fog soha ha most abba hagyod a melót. De mindig van új hús, aki naivan bedől ennek a látszólag könnyű pénzkereseti lehetőségnek.
2012. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és miért kell neked külföldi? a net határtalan, tudod.
2012. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 agi91babe ***** válasza:
Én 2 éve vagyok a livejasminnál is...mindig napra pontosan fizettek.
2013. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 angelsgarden válasza:
0%

csak ezért másolom be mert releváns info :


Budapest webkam Studiónkba keresünk csinos modelleket és megbízható chat operátorokat.


"Jó felszereltség,Magas kereseti lehetőség és rugalmas beosztás egy jó csapatban!"


További információkat és képeket az angelsgardenstudio . com címen találsz.Ha érdekel a lehetőség keress meg minket E-MAIL: admin@angelsgardenstudio.com vagy TELEFONON : 0620 565 08 09

Ha nem kell bemutatni a szakmát akkor is érdemes velünk fel venned a kapcsolatot mert a város legmegbízhatóbb technikai hátterével és legmagasabb kifizetéseivel várunk rád!

2013. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 agi91babe ***** válasza:
100%

Persze...de ha otthonról csinálod egyedül és magadnak regisztrálsz, akkor kétszer annyi keresel,mert nem nyúljátok le a másik felét. Az összes helyre max 3 óra alatt regisztráltam. :D

Lehúzós banda...

2013. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 angelsgarden válasza:
14%

Kedves Ági

Bár a stílusodból ki indulva gondolom fölösleges elmagyaráznom de ezek a stúdiók olyan lányoknak nyújtanak segítséget akik otthon nem tudják megteremteni a jó keresethez optimális körülményeket.Ugyancsak a stílusodból ki indulva nem magyarázom el azt, hogy az általunk managelt performerek hány oldallal vannak előtted a ranglistákon...hány százalékkal keresnek többet nálad.Az hogy egy profi gárda Segíti a munkádat elit stúdió körülmények közt nem egyenlő azzal amikor te otthon a fiber poweredről bekapcsolod a kis webkamerádat...és arra is adunk tanácsokat modelljeinknek, hogyan fejezzék ki nőiességüket akár írásban is...lehet érdemes lenne telefonálnod.

2013. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 agi91babe ***** válasza:
86%

Kedves előttem szóló!


A stílusom a lehúzós stúdióknak szól. Nem személyesen Neked. De nekik igen is szól.

És még úgy is megéri otthonról csinálni,ha beruházol magadnak profi eszközökre.

A keresettel és ranglistákkal kapcsolatban pedig csupán annyit jegyeznék meg, hogy én a helyedben nem bocsájtkoznék találgatásokba,mert eléggé mellé lőttél, maradjunk annyiban.;)

Pusztán egy erős internetkapcsolat,20M fölötti, plusz egy rendes HD-s kamera. A livejasminon és a streammaten vagyok fent,és nem hátul kullogok,ne aggódj, a lányok felső 20%-ában vagyok kereset és nézettség szempontjából.

Ha pedig nem lennének meg otthon a feltételei, még akor is inkább félretennék 2-3 hónapig és bérelnék magamnak egy kis lakást és onnan dolgoznék,mert még úgy is jobban megéri magamnak.......

2013. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A livejasmin szerintem korrekt, nagyon régen müködnek és nem hallottam még olyat, hogy nem fizettek ki volna valakit. a www.red-life.net oldalon is van sok webcam munka, miért nem dolgozol otthonról magadnak? pont ma láttam ilyen hirdetést ott és nincs legalább felesleges kiadásod
2014. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!