Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne a párodról?

Figyelt kérdés

Ha 7 év együtt töltött idő után bevallaná egy nap, hogy egykor pár alkalommal volt férfival is,volt nő prostival is. Minden volt már az életében, és mást hittél róla.


Ő a férfi, én a nő


2012. nov. 7. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt még az előtt csinálta, hogy veled összejött, akkor ezzel mi a baj?
2012. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
undorító
2012. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Komolyan elgondolkoznék rajta,hogy valóban az igazi személyiségét mutatta a 7 év alatt
2012. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazából előbb kellett volna erről beszélnetek akkor nem lenne gond. De ha nem akkor volt mikor veled volt akkor szerintem nézd el neki. Ahogy sokan mondják "Az éltben mindent ki kell próbálni". Persze most rossz de az a múlt azt le kell zárni ha állandóan azon rágódsz arra rámehet a kapcsolatotok is.
2012. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta félt a reakciómtól, mert az előző párjának az elején elmondta, de az hülyén reagálta le.
2012. nov. 7. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem élnék hazug emberrel.
2012. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TOMAtm ***** válasza:

hát itt sok minden játszhat közre.pl. volt egy bazi nagy csalódása és eléggé padlóra került miatta,nagyon nehezen bízik meg másokban,nem is büszke rá h miket tett.de az h ezt elmondta jelenti azt h benned már maximálisan megbízik,megosztja veled minden sötét titkát,nyitott könyv vagy előtte.

De persze jelentheti azt is h már nem akar téged,csak akkor nem értem miért nem azt mondta.

2012. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mondunk el valamit, mert nem akarjuk megbántani a párunkat, vagy szeretném megtartani az nem hazugság. Az előélet nem számít, mindenkinek van. 7 év függvényében pláne. Most rosszabb lett? Én nő vagyok monogám típus. Párkapcsolatom nagyon jó, ennek ellenére 1,5 év után tudtam meg dolgokat. Kupi, popósex. Valahogy kijött szóba. Nem lett életem fő problémája, az ő élete akkor olyan volt. a régmúlt nem érdekel. Mindamellett mivel szeretjük egymást, és nem szeretném, illetve szeretne elhagyni, én magam mondom neki, ha az életében most lesz valami félrelépés ami nem jelent semmit neki, el ne mondja nekem őszinteségi rohamában, mert bárhogy fáj elhagyom.
2012. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ilyen az élet, nem látom a problémát. élt másokkal is szexuális kapcsolatot, van ilyen.
2012. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neked ez természetes, nekem nem az, hogy férfi-férfival is lefeküdjön.
2012. nov. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!