Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya fiúk, ti is távolságtar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, ti is távolságtartóak, ridegek vagytok a lányokkal amiatt, mert tudatában vagytok, hogy úgysem tetszenétek egy lánynak sem és leordítana vagy elutasítana, ha bepróbálkoznátok náluk?

Figyelt kérdés
Nekem állandóan ilyen szorongó érzésem van lányok közelében, igyekszem rájuk sem nézni, megbámulni vagy rájuk mosolyogni meg nem is mernék, hiszen állandóan úgy érzem, hogy olyan csúnya vagyok, hogy még megsérteném azzal, ha rámosolygok egy ismeretlen lányra például a buszon vagy az utcán stb. Pedig gyakran hallom, hogy sok helyes fiú így szerez barátnőt, hogy buszon rámosolyog egy lányra, aztán le is szólítja. Gyakran vágyom erre én is, de mivel csúnya vagyok inkább rideg, érzelemmentes fapofát vágok buszon is meg úgy mindenhol, főleg, ha lányok is vannak a környezetemben. Szóval igazából ilyen szempontból érhtető is, hogy miért a helyes fiúk sikeresek. Ők tudják, hogy úgyis esélyesek a lányoknál jóképűségük, magasságuk, izmosságuk miatt, így tele vannak önbizalommal, lazasággal. Én sosem tudnék laza lenni lányok közelében, mivel folyton érezm, hogy de ronda vagyok és biztos nem tetszem így egy lánynak sem. Úgy cserélnék legalább egy napra egy helyes fiúval, bár helyes lehetnék!
2012. nov. 7. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az apró betűs részre nem volt türelmem elolvasni, szerintem csak rinya.A kérdésedre válaszolva nem vagyok távolságtartó mert tudatában vagyok annak, hogy bejövök nekik és eddig még soha nem ordított le egy sem, velem mindig kedvesek.Ez van:) te kérdezted, úgyhogy ne ugass le a válaszomért, kösz!
2012. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
tudom mit érzel... ugyan így vagyok ezzel! :( Mintha magamat olvasnám...
2012. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én senkire sem nézek sehol. Tudom, hogy bunkóság, de köszönéskor, vagy boltban a pénztárnál sem. Egyszerűen könnybe lábad a szemem, mikor embert látok közeledni, ha meg belép az aurámba... akkor végem.
2012. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első, el sem kellett olvasnod, alátámasztottad ezzel a kérdezőt... :D
2012. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok ,és nem tom hogy ki mondta hogy csúnya vagy, meg nem tudom hogy mi ez itt a fiúknál. Szerinted a lányok nem érzik így ??? Én is sokszor érzem magam csúnyának. Meg mi az hogy nem mosolyogsz lányokra -.- ,most komolyan a mosoly az szépít.Meg most mi ez hogy helyes fiú akarsz lenni ??? Te is helyes vagy a magad módján ! Nálunk van egy fiú aki nem ilyen menő "helyes gyerek" ,de vele sokkal jobban eltudok beszélgetni ,mert ő rendes és nem paraszt!Ne félj a lányoktól , nem harapunk : ). Meg a többi srácnak is üzenem.Vannak akik a belsőt is nézik ,nem csak a külsőt! És ne jöjjön nekem senki azzal hogy én nem érthetem ... Én egyszerűen rájöttem hogy én úgy vagyok szép ahogy vagyok, és örülök hogy olyan vagyok amilyen, és te is örülj neki!
2012. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahogy pedig csak meg kéne próbálni a pozitív hozzáállást, gondolom, te sem keresed az olyanokat, akikről sugárzik a rosszkedv. :)
2012. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne rinyálj egész nap nem tesz jót az egészségnek. Ha önmarcangolásba kezdenél helyette nyomj le 10 fekvőt. Sokkal inkább kiábrándító egy csajnak ez a frusztráltság mint ahogy kinézel. Nincs olyan nő a világegyetemben aki egy mosolyért/leszólításért leordítana/megsértődne rád.


Mentő tipp : Légy érzelmileg stabil, ez teszi a férfit szerintem.(nem az hogy izmos,nagy,laza, egy nő is lehet ilyen -.- )

2012. nov. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lulu Bajak válasza:
A laza jóképű fiúk akikről dumálsz azoknak is biztos vannak ilyen gondolataik csak próbáljak kompenzálni... Persze én ezt nem tudhatom, mert speciel nem vagyok az, de azért mindenki emberből van. A külső meg nem minden. Ha egy lánynak tetszel akkor az nem azért lesz mer ecsethajad van, meg ismered a fél várost... Lehet, hogy te nem rendelkezel ilyen tulajdonságokkal, de több van benned, mint bennük. :) az önbizalom es a mosoly egyébként is jobb, mint ha úgy nézel ki, mint valami kőszívű fiú. Es senki se fogja le üvölteni a fejed, max udvariasan elutasít de az nem a külsőd miatt lesz, hanem azért mert egyszerűen neki nem vagy AZ a fiú... Ha meg ezt úgy mondja, hogy meg sem próbált megismerni, akkor engedd el. Az ilyen meg sem érdemel téged.
2017. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!