Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyre lehet ezt még rakni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet ezt még rakni valahogyan?

Figyelt kérdés
Előre is bocs, de kicsit hosszú lesz. Vagy 3 éve ismerek egy lányt, ő fiatalabb nálam, régebben rengeteget beszéltünk msn-en, volt úgy, hogy egy héten háromszor is, és órák hosszat. Elhülyéskedtünk, ugyanakkor komoly dolgokról is szó esett, rengeteg mindent elmondott nekem magáról. Hozzá kell tenni, hogy a szülei tiltották a fiúktól, így eléggé gátlásos is lett. Régebben is általában én kerestem őt, de néha ő is írt nekem. Aztán elkerült egyetemre, utána már kevesebbet beszéltünk. Viszont felmerült, hogy ha arra járok, akkor találkozzunk. Év elején találkoztunk is, igaz, "csak" barátilag (bár én többet is éreztem iránta, de nem mondtam meg neki, nehogy megijesszem). Elvileg mindketten jól éreztük magunkat, ő is sokat mosolygott, meg lesütötte a szemét, vagyis zavarban volt. Amikor viszont már visszakísértem, nem is nézett rám. Említettem neki, hogy valamikor eljöhetne hozzánk, mondta, hogy talán nyáron. Nos, utána nem keresett, én se nagyon kerestem őt, nem akartam "túl sok" lenni. Nyáron egyszer beszéltünk msn-en, akkor felvetettem neki, hogy eljön-e, erre nem is reagált. Azóta meg semmi, egy szót se váltottunk. És év eleje óta azon töröm a fejem, hogy rosszul csináltam-e valamit, hogy ő esetleg többet várt volna-e, csak nem mondta, vagy nem tudom. Megértem, hogy mióta egyetemre jár, nyilván számára is másabb lett a világ, de azért jó lenne, ha nem hidegülne el a kapcsolatunk. Szerintetek lehet még valamit kezdeni ezzel a dologgal (vagy egyáltalán érdemes-e)? Bocs, ha sokat írtam, de nagyjából világossá akartam tenni a szituációt. Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 7. 21:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
elég rossz helyzetben vagy... természetesen lehet, de lövésem sincs, hogy hogyan, és miként cselekedj, mert hiába írtál regényt, nem derül ki belőle néhány hasznos infó(korod, kora, távolság stb...) ha esetleg ezeket az informáciúkat leírod, tlán tudnák tanácsot adni, hiszen gondolom ezért írtad ki ezt a kérdést
2012. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Mindketten 20 fölött vagyunk, ő néhány évvel fiatalabb. A földrajzi távolság talán nagyobb akadály lehet, viszont azt a helyet, ahová jár, könnyebb megközelíteni, mint azt, ahol gimiben tanult. Mondjuk így is van köztünk vagy 250 km, ami elég sok. :( De én még annak is örülnék, ha olyan jókat tudnánk beszélgetni, mint régen. Nem igazán értem, hogy én csináltam-e rosszul valamit, vagy vele van probléma.
2012. nov. 7. 21:54
 3/28 anonim ***** válasza:
borzasztó nagy az a 250 km távolság, de ha neked ez nem akadály, akkor nem szóltam... nemhiszem, hogy te rontottad el, csak lehet, hogy a csajszinak nincs ideje ilyenekre, ugyebár a tanulás miatt... kérdezz rá, hogy mi változott, és valószínűleg elfogja mondani... ha ne olyan súlyos a dolog, akkor tudod a dolgod! :D
2012. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ha úgy lenne, akkor talán ott is tudnék valamiféle egzisztenciát teremteni, így nem kellene utazgatnom, és tudnék vele találkozni, ha akarná. Viszont azt nem tudom, hogy akarná-e, és nem biztos, hogy elmondaná, hogy mi változott meg. Amúgy azt szokták mondani, hogy ha valamit nagyon akarsz, akkor arra lesz időd. Két sort írhatna, ha akarna, mégse teszi. Vagyis lehet, hogy lesz*rja, hogy mi van velem. Egyébként az okozza a legnagyobb problémát, hogy olyan embernek ismertem meg őt, akit el tudnék fogadni barátnőmnek, és külsőleg is vonzónak találom, így ez ellentétbe kerül a fentebb felsorolt nehézségekkel. Nem tudom, mi segíthetne. Vagy lehet, hogy inkább hagynom kellene...
2012. nov. 7. 22:55
 5/28 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb hagynod kellene...

En no vagyok es hidd el, ebbol a szempontbol egyforma a ket nem. Ha erdekel valaki, akkor keressuk a tarsasagat. En igy latom.

Sajnalom.:(

2012. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igen, ez valószínűleg így van. Csak nehéz elviselni az elhidegülést, nehéz elfogadni azt, hogy semmi nem maradt a régi nagy beszélgetésekből, és hogy ebben valószínűleg én vagyok a hibás. Másrészt meg jó lenne, ha végre lenne valaki, akit érdekelnék, és akinek fontos lennék. Ez nem panaszkodás akart lenni, csak egy vágy kifejeződése.
2012. nov. 13. 19:07
 7/28 anonim ***** válasza:
Miert erzed magad hibasnak? Tortent meg valami, amit nem mondtal el? Mert a leirtak alapjan nem te rontottad el. Csak beleelted magad, de nem lett belole semmi. De ezert nem okold magad!
2012. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Ja es nyiss masok fele, valoszinuleg rossz ajton kopogtattal. De ne hibaztasd magad, felesleges.

Csak engedd el! Ez megmarad egy beteljesuletlen, platoi szerelemnek. Majd jonni fog a te Igazid is! :)

2012. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hogy miért érzem magam hibásnak? Mert egyrészt talán "túl sok" voltam, másrészt meg amikor találkoztunk, akkor lehet, hogy kicsit udvarolhattam volna neki. De attól tartottam, hogy amilyen gátlásos, ettől megijed. Tény, hogy a távolság nem jelentett előnyt, és hogy amikor ő elment egyetemre, akkor nyilván megváltozott az élete is. De azt hittem, hogy egy személyes találkozás majd közelebb hoz bennünket, ha más nem, akkor legalább barátilag.
2012. nov. 13. 19:36
 10/28 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy tul sok voltal, de ezert is csak reszben vagy felelos, mert ha erdekelted volna, nincs eleg a masikbol.

Ott hibaztal, hogy elkezdtel erezni iranta, mielott barmi is lehetett volna belole. Valoszinuleg azert is nem keres, mert tudja, hogy valamit erzel, de nem akar megbantani azzal, hogy o nem.

2012. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!