Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kicsinek számít?

Figyelt kérdés
Szoval hát nekem nem túl nagy odalent ... 13 cm . Nem szoktam foglalkozni a kérdéssel, de most valahogy szöget ütött a fejembe :S
2012. nov. 7. 22:18
 1/5 mirror06 ***** válasza:
Az számít, hogy hogyan használod.
2012. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy
2012. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egymillió ilyen kérdés van, vedd az erőt és üsd be az oldal keresőjébe...-.-"
2012. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem számít. De tényleg nem. A vastagság fontosabb, de igazából az sem lényeges. Amelyik lány ezt nem tudja elfogadni, azt hagyd ott.
2012. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Igen, az. Kicsi. Mondják itt a pasik, hogy "nem a méret számít, hanem hogy hogyan használod" stb....

Nos, saját tapasztalataimból ítélve ez nem így van. Igenis számít a méret. Az előző 2 partneremnek tekintélyes szerszámuk volt, vagy legalábbis átlagos méretű mindenképpen. A mostani párom sajnos kisebb méretekkel rendelkezik, mind vastagságban, mind hosszban. És azt kell, hogy mondjam, nincs annyira jó vele a hüvelyi közösülés, egész egyszerűen "nem érzem őt magamban", kevésbé ingerel, plusz a gumi is mindig lecsúszik, pedig kis méretűt veszünk.

DE! Mindez nem jelenti azt, hogy kevésbé jó vele a szex, vagy ilyesmi. Mikor beleszerettem, még nem láttam a farka méretét, mert ugye az ember-jobb esetben- nem úgy ismerkedik, hogy "Hello, csak akkor leszek a barátnőd, ha nagy farkad van." Szóval szeretem, így hát pont leszarom mekkora a szerszámja. Egy normális lány ha szeret, nem a farkadért szeret. Különben is, nem csak f.sz van a világon, van a fiúknak ujjacskájuk, nyelvük, szóval teljes mértékben lehet kompenzálni méretbeli különbséget. Úgyhogy ne parázz.

;))

2012. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!