Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A buszsoforok mennyire husegesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszsoforok mennyire husegesek?

Figyelt kérdés

Egy ideje osszejottem egy ilyen buszsoforrel, de o szinte csak egyetemistakat szallit hetvegenkent, meg neha hetkozben is. Tegnap azt vettem eszre, hogy feltunoen bamulta az egyik csajt(neha a tukorben is, meg amikor megalltunk pihenni, akkor is). A csaj ilyen tipikus cicababa lehet; lila magassarku bokacsizma volt rajta, feher csonadraggal, fekete szovetkabattal, lila sallal, feher taskaval, meg francia mukorme is volt, ki volt kicsit festve, haja be volt allitva, ki volt parfumozve...

Ha nem zarkozok fel, eselyes vagyok, hol elszedi tolem.


2012. nov. 8. 09:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A stírülés nem egyenlő a hűséggel...
2012. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertem
2012. nov. 8. 09:37
 3/21 anonim ***** válasza:
Odamentél hozzá és megszagoltad?:D
2012. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Egészen a végállomásig tart.
2012. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Te is tudod szerintem, hogy a hűség nem a munkától függ...

Ebben meg nincs semmi, hogy megnéz valakit, de beszéljétek ezt meg! Mondd el neki, hogy ha te is ott vagy, ne bámuljon mást, ez egyszerű tisztelet kérdése, ennyit nyilván megtesz érted.

Amúgy meg kérdezd meg, hogy szeretné-e, ha valamiben változtatnál a külsődön (na nem kell radikális változtatásokra gondolni, csak apróság). Mert ez nem jó ötlet, hogy egy olyan csajra próbálnál hasonlítani, akit egyszer megnézett, inkább kérdezd meg mik az igényei...ha nagyon eltérsz ettől, akkor esetleg lehet aggódni.

2012. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szomorú lenne, ha a pasi mondaná meg, hogy miként öltözködjek!
2012. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nos, ha szolgálati időre mentességet kapnak, akkor akár nagyon is azok! :D


Mindig fogja egy nő a korlátot mellettük!

2012. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy illatos volt, hogy elment mellettem.
2012. nov. 8. 09:47
 9/21 A kérdező kommentje:
Meg oszinten szolva nagyon dinamikus a csaj. Nagyon sokat viccelodik, hulyeskedik, rengeteget nevet... es oszinten szolva en nem vagyok ilyen energiabomba; a baratom viszont pont ilyen, mint ez a csaj, es attol felek, hogy le fog cserelni ra.
2012. nov. 8. 09:52
 10/21 anonim ***** válasza:

hát akkor így jártál


(egyébként sofőrkém ha megkérdeznéd valószínűleg közel sem tudna ilyen pontos leírást adni a csajról, csak annyit "jó a segge")

2012. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!