Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » :( szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lucyyy kérdése:

:( szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit csináljak akkor ha egy olyanba vagyok szerelmes aki tudom soha nem lehet az enyém?

6 évvel idősebb mint én Angliában él és ey nagyon híres énekes!

de egyszerűen úgy érzem ha mosolyog elolvadok, ha énekel nem tudom abba hagyni a mosolygást és amikor megláttam egy képen egy másik lánnyal akkor azt hittem hogy elájuok mert nem kaptam levegőt.

de annyi videót láttam, élő adást, hogy szinte ismerem és fülig szerelmes vagyok belé



2012. nov. 8. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2012. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress mást,és felejtsd el
2012. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kitalálom: One Direction tag? Azok mind b*zik...
2012. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Emlékeztek amikor az ötös lottón 4 milliárdot lehetett nyerni? Na én akkor 90%-ig biztos voltam benne, hogy én nyerem. Hetente legalább 4-5 szelvényt vettem, még az utolsó filléremből is szelvényt vettem. Már fejben elköltöttem a felét, folyton csak erre gondoltam. Aztán amikor 2 szemétláda mázlista vitte el, én hatalmasat csattantam a betonon. Szörnyen kiborultam. Majdnem 3 hétig szarul voltam és el kellett telnie majdnem 2 hónapnak, mire újra vettem lottót.

Szerintem kérdező valahogy Te is ebben a cipőben lehetsz. Pontosan tudom, hogy mennyire marcangoló az érzés, de idővel túl leszel rajta és megint lesz egy elérhetetlen célod :) de legalább lesz.

2012. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TOMAtm ***** válasza:
majd kinövöd,jön egy igazi fiú akit nem a TVben látsz és elcsavarja a fejed...am sem értem hogy lehet valaki szerelmes olyanba akit élőben még nem látott,sőt egy pillanatot sem szántak még egymásra.
2012. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez csak rajongás. Kell valaki, akiért odalehetsz és mivel nincs a közvetlen környezetedben senki, hát van egy híresség. De csak addig amíg meg nem látsz élőben valakit aki megfog téged és oda leszel érte! Az lesz majd szerelem!
2012. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kiskamasz koromban én is rajongtam egy magyar színészért. Teljesen beleestem. Aztán úgy hozta a sors, hogy pár évvel később személyesen megismertem. Kb. 5 perc után rájöttem, hogy ekkora bunkóval még az életben nem találkoztam. Hamar elmúlt minden rajongás.

Egyébként ki fogod nőni.

2012. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ujabb 12 éves aki szerelmes a one directionbol valamelyikbe :)
2012. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!