Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki tetszik csak nagyon félek a visszautasítástól!!nem tudom hogy be-e valljam neki hogy többet akarok mint barátság!!nem vagyunk annyira nagy barátok néha beszélünk de nem szeretném hogy visszautasítson meg akkor már nem is érezném magam jól egy társaságba vele szerintem..már egy ideje szenvenek már ezzel!hogy mondjam el neki vagy nem is mondjam el neki hogy szeretem vagy ne is mondjam el neki?hülyén érezném magam ha visszautasítana..! mit tegyek?????
2012. nov. 8. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak küld felé a jeleket, esetleg utalgass neki, hogy tetszik és akarsz valamit, de ne valld be konkrétan.
2012. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gyerekek....ti mindig olyan erőszakos módon akarjátok h a másik belétek szeressen vagy szerelmes legyen.


Mintha azt kéne tennetek h nesze itt egy mars csoki most már szeretsz...


Meg kell ismerkedni a másikkal randizni, ismerkedni beszélgetni csók, szex, és azt érezni fogod h szeret e.

2012. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló nagyon jól leírta, de én a saját tapasztalatomról beszélek.

Ha annyira tetszik neked, éreztesd is vele, a lényeg az hogy ha ő nem mozdul feléd, mert lehet ugyanúgy van mint te hogy fél attól hogy visszautasítod, vagy egyszerűen nem vett még úgy észre, vagy bizonytalan, ezért javaslom hogy próbálj meg te egy kicsivel többet előrébb lépni. Szerintem ne mondd el neki ezt közvetlenül, még véletlenül sem. Mozdulj rá, ne túl feltűnően de éreztesd vele hogy fontos vagy neki, légy vele többet, hülyéskedjetek, ha esetleg együtt mentek haza vagy valami ilyesmi tartsál vele, esetleg hívd meg egy kávéra vagy valamire. Kerülj hozzá közelebb, testileg is de ne fogdosd ott ahol még nem kéne, kérdezgess tőle, ismerkedj vele jobban. Ha már úgy alakulnak a dolgok akkor ajánld fel neki hogy menjen el veled egy buliba, vagy akárhová a lényeg az hogy többet legyetek együtt. Aztán add a jeleket hogy tetszik neked. Ha ő ezeket nem veszi észre akkor két dolog lehet, vagy nem akar tőled semmit, de szerintem ezt 90% hogy közvetlenül megfogja neked mondani.

A másik az hogy még nem akar barátnőt, igen ilyen is van.

Nyomulj rá, de ne nagyon aztán ha már ő is adja a jeleket akkor egyszer finoman óvatosan elmondhatod neki mit érzel iránta.

2012. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!