Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek beteges, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makaga kérdése:

Szerintetek beteges, ha valamelyik testvéreddel volt valami 'aktus'?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen a szexre gondolok, de ahhoz közelítenek.

16/L


2012. nov. 9. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Őőő szerintem konkrétan törvénytelen. Szóval igen.... Beteges.
2012. nov. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nézd! A világban nem igazán elfogadott az, ha valaki a saját testvérével kerül bármiféle érintkezésbe. Én magam nem szoktam elutasítani, ha más teszi, de az ember a testvérére úgy néz, mint az az ember, aki nagyon közel van hozzám, iszonyúan szeretem, megvédem, de semmiféle vonzódást nem érzek és mutatok feléje, egy anyából és/vagy apából származunk, együtt nevelkedünk, de az új dolgok, pl. a szex megtapasztalására a családon kívülieket alkalmazzuk. Nem tudom hány testvéred van (gondolom rólad van szó), de ha van másik, akkor gondoltál már abba bele, hogy mégis mennyire "undi" lehet vele? Vagyis a másik tesóddal. Azért mégis csak a tesóm, akire 'úgy' nem vagyok kíváncsi, mert amúgy is ismerem, meg családtag, minden nap látom. Valahogy kifejezhetetlennek, elmagyarázhatatlannak érzem, hogy miért nem jó dolog az ilyen "testvéri érintkezés" ügyekbe belekeveredni.

Egyesek elutasítják, mások nem, bizonyára lesz olyan, aki elhord mindennek. Viszont ez hasonló, mint a homoszexualitás, de valahogy több annál és teljesen elfogadhatatlan ebben a "civilizált" világban.


A kérdésedre válaszolva: beteges dolognak minősül, mert nem elfogadott, de ez teljesen érhető, elvégre rengeteg ember van a családtagodon kívül, akiben ugyan azt meglátnád, mint a tesódban az 'aktus'-kor. Továbbá kiemelendő, hogy az emberiség testvérrel nem szokott házasodni, hanem mindig egy megismert, más családból származó hölgyel/férfivel. Nem véletlen szokták azt mondani ilyenkor, hogy "vérmérgezést kapsz". Természetesen ez hamis állítás, csak erkölcsileg nem egészséges. Gondolj abba bele, hogy később mégis hogy nézhetsz magadra? Mikor felnőtt, érett nő leszel magad is elutasíthatod ezt az egészet és akkor nyomni fogja a szívedet.


Gondold tovább, hogy tovább fajulnak a dolgok a testvéreddel. Már odáig juttok, hogy együtt éltek. Egyszer csak egy HRS-en (állásinterjún), vagy egy most megismert csávó/csaj megkérdezi, hogy hogyan szereted a barátod. Most erre mit mondasz? Hazudsz? Ugye te is szégyelled bevallani, hogy ő valójában a testvéred? Na valami ilyesmi dolog miatt "beteges" ez az ügy.


Bocs, ha megsértettelek, nem állt szándékomba én csak közvetítettem, hogy mit reagálna erre a társadalom.

2012. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nem.. Legalábbis én nem érzem annak. Bár nekem sosem volt testvérem.. Se apám se anyám :)
2012. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Se istenem se hazám
2012. nov. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én megtettem volna ha lett volna testvérem, és persze soha senkinek nem mondtam volna el. Ez kettőnk nagy titka lett volna, de ugye nem történt meg...
2012. nov. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem vannak ilyen testvérpár ismerőseim, aztán engem nem zavar.

Unokatesómmal mondjuk én is lefeküdnék, de szerintem ő is velem:D

Csak azért nem, mert rokon.

2012. nov. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az ember ösztön állat csak megtanult gondolkodni:-D
2012. nov. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Cigányoknál ez tök természetes. Sőt szinte kötelző.
2012. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

16 éves korban már igen. Ha egészen kicsi korban történt valami, az vszinüleg csak játék volt, ilyen szempontbol nem számit.

#8-nak: vannak konkrét élményeid a cigányok életéröl? Az vagy? Éltél közöttük, hogy igy tudod?

2012. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, beteges. És undorító!
2012. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!