Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért nem kell két kezi munkás pasi a legtöbb lánynak?

Figyelt kérdés
Tegnap álltam a buszmegállóban és 8 pasi volt akik, 175 alattiak voltak mind (165-172 közöttiek), nem helyesek. munkás pasik voltak. 30 körüliek és egynek sem volt csaja, ezt mondták, pedig mindenhol próbálkoznak. Egyszerűen nem hajlandó egy csaj sem közmunkás pasival járni, ha nem 175 feletti magas, nem helyes. De még akkor sem, mert zavarja az őket, hogy nem keresnek jól, kint kell dolgozniuk. Miért alakult ez ki?
2012. nov. 9. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
azért mert a legtöbb lány, popsztárnak képzeli magát. popsztárhoz méltó hímmel, kecóval, ruhával, kencékkel meg a kisf@szommal a fehér lovon, ami feltöri a golyóimat. Tisztelet a reális kivételnek, tényleg nagy respect, én ismerek ilyeneket. Ezúton is köszönet a telepi csajoknak. Ők az igazi jó csajok, ilyen lányokkal érdemes ismerkedni csak.
2012. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ti hol a f*szomban éltek, hogy naponta ilyeneket tudtok "megállapítani"? Pedig férfi vagyok, de alig látok ilyet.
2012. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valamivel közelebb a bekötő úthoz b*zdmeg
2012. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
100%
Magasság a gond és ki lenne olyan faszival akit 2 hetente láthatnék, mert kint dolgozik.
2012. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval volt egy falka csúnya, alacsony, képzetlen siránkozó pasi és csodálkozol, hogy nincs nőjük? Érdekes...
2012. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
Mert a külsőn és a pénzen kívül semmi más nem számít a csajoknak. Ha egyikkel sem állsz jól, esélytelen vagy.
2012. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 182 centi vagyok, értelmiségi, mégsem érdeklődnek irántam a lányok. Nem ettől függ.
2012. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NemCSAK ettől függ. Jóképűnek is kell lenni, és nem az a lényeg, h értelmiségi legyél, hanem h jól keress.
2012. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Szánalom hegyek. :D Regény kéne írnotok, annyi mindent kitaláltok. :D
2012. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes, h egymástól függetlenül ennyien "kitaláljuk" ugyanezt :P
2012. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!