Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet egy olyan személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet egy olyan személy akinek valamilyen anyagot adnak be és szexelnek vele, majd később nem emlékszik semmire?

Figyelt kérdés
Gondolom ez elég nagy trauma, és e miatt lehetséges, hogy egy időre megváltozik a hozzáállása azokhoz az emberekhez is, akikkel eddig jóban volt?
2012. nov. 9. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem emlékszik semmire és nem mondja el neki senki, akkor semmit nem érez. Max. hogy ge.cis a pinája.
2012. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyanakszik, bizonytalan, nem tudja mit történt, ez mindennél rosszabb, dühöt, kétségbeesést, gyászt, kisemmizettséget, emlékezni akar, de nem tud, frusztráció, gyűlölet, bezárkózás
2012. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy került ilyen szituba. Mert ha 16 éves lányról van szó, aki elment csutakrészegre inni magát, mert ő már nagylány, és elfogadta az idegenektől a bedrogozott piát, akkor remélem minimum szégyen érzete van a viselkedésétől.


Ha elrabolták az utcáról, bedrogozták és a többi, akkor szerintem a trauma nem elég jó kifejezés.

2012. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezt rosszul gondolod előző

a 16 éves részeg kislánynak is trauma, mert ő még nem képes felelősségvállalásra, azt még a szüleinek kellene helyette megtenni

valószínűleg senkinek nem hiányzott az idő alatt, míg benyomva dugták, és ez a legszomorúbb

2012. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szégyellnie pedig nem neki kellene magát
2012. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majdnem megtörtént..20 éves voltam akkor.. Szerencsére jó emberek voltak velem, akik gyorsan észrevették, hogy valami nem stimmel, hívták hozzám a párom, aki hazavitt.. szörnyű érzés, amikor mindenre emlékszel, kinek mit mondtál hová mentél, miért mit csinált és egyszer csak egy óriási lyuk az emlékek között.. Én otthon tértem magamhoz a párom mellett, de még így sem értettem miért, hogy kerültem oda..stb.. Sokkal rosszabb vége is lehetett volna.. Azóta nem merek inni szinte, nem merek elmenni ismeretlen helyre bulizni.. Félek az idegenektől még akkor is ha csak tüzet kérnek.. És iszonyúan szégyellem magam.. Így is, hogy nem szexeltek velem.. Mert rosszabb vége is lehetett volna.. Sokkal..
2012. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minimum, hogy nem fog bízni senkiben, hiszen akiket a barátainak hitt, csúnyán elárulták. Nemcsak aki megtette, az is aki nem védte meg.
2012. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De aki akkor nem volt ott, az miért árulta volna el?
2012. nov. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!