Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Szerethet-e még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szerethet-e még?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik egy fiú az osztályból már egy ideje , jókat viccelődünk és egy kicsit perverz is velem de nagyon aranyos . kb. 2 éve szerelmet vallott nekem de én még nem voltam felkészülve rá meg nem is tetszett ezért "elküldtem" de most meg nagyon tetszik ő kicsit érettebb a többi fiúnál az osztályban és én is azért többnek nézek ki a koromnál .Engem 1 éve kikosarazott egy másik fiú nagyon csúnyán és akkor jöttem rá hogy mit is tettem és kár volt elengednem és hogy valójában szeretem őt. DE én félek kezdeményezni meg nem szeretném neki elmondani addig amíg biztosan nem tudom hogy szeret mert nagyon félek attól hogy nemet mond . De mostmár eljutottam arra a pontra hogy 7 napból kb. 5 éjjel vele álmodok és azt hogy milyen jó vele lenni <3 ott áll mellettem és mégis hiányzik , mintha kezdenék beleőrülni ebbe a bizonytalanságba olyan mintha nélküle nem tudnék élni és ha már hozzám szól szebb lesz a napom .SOS mit tegyek? Szerintetek ? fiúk is írjanak nyugodtan mert kíváncsi vagyok az ő szemszögükből is a dolgokra...
2012. nov. 9. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, vedd fel a kapcsolatot. A srác már nem hiszem, hogy ismét próbálkozik, egy elutasítás és két év után.


Nem tudom mennyire vagytok beszélőviszonyban (ha jól látom azért elvagytok), szóval én azt ajánlom, hozd fel a témát. Mondd, hogy gondolkoztál kettőtökön, úgy érzed lenne jövőtök együtt.


Ha nagyon nem mered, akkor próbálj meg minél több jelet adni bíztatásként.

2012. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, az őszinteség az emberi kapcsolatok alapja.

Ha nincs barátnője, akkor valószínűleg nyerő pozícióban vagy.

Veszíthetsz valamit? Szerintem nem. Úgyhogy szedd össze magad :)

19/F

2012. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a bíztatást , az a gond hogy ő az "szeretek trollkodni másokkal" és ha bár vannak nagyon mély érzései akkor is kétes hogy hogyan reagálna
2012. nov. 9. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt írtad hogy érettebb a többi fiúnál, ha ez tényleg igaz, akkor ilyen témában nem hiszem hogy trollkodna.

Kivétel persze ha 10 évesek vagytok és ő 13 évesként viselkedik.. :D De gondolom hogy azért idősebbek vagytok

2012. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ő 14 én meg egy hónap múlva leszek 14 és bárki elhinné róla hogy 16 ,valszeg nem trollkodna de ha mondjuk nem szeret és én elmondom neki akkor ez a későbbiekben elég rendesen visszaütne rám , fogalmam sincs mit tegyek :/
2012. nov. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!