Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem értem. Nekem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem. Nekem miért nem volt soha még?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok..eddig még nem volt egy barátom se, pedig álitólag nem vagyok csúnya..meg fiúkkal is jóba vagyok ..és azt mondják rám hogy nagyon aranyos vagyok, és mostanában azt veszem észre hogy mindenkinek van valakije csak nekem nincs senkim.
2012. nov. 10. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ez van velem is:(
2012. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

omg, ezen sírni...még a tinikorba éppen hogy beleestél..-.-

Pláne ha ennyire alacsony az értelmi szinted.

Lehet hogy azért nincs senkid, mert te nem vagy elég kezdeményező, vagy a mondottak csak hazugságok.

2012. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 éves vagy... van idő.
2012. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kő' kóla?
2012. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit többet is írhatnál magadról, úgy talán könnyebb lenne.
2012. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!