Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Már egy pár hónapja elhagyott a barátnőm egy másik pasiért, és azóta nem is beszéltünk csak pár szót. Nagyon úgy tűnik, hogy ő boldogtalan, de legalábbis nem teljesen felhőtlen a kapcsolatuk. Én meg ennek tudatában rosszul érzem magam, azért mert ő nem boldog... Hát agyam eldobom, örülnöm kellene, hogy rosszul döntött, amikor engem eldobott. Erre fel én is szarul vagyok amiatt, hogy ő boldogtalan.
2012. nov. 10. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nemvagy normális:)) Hasonlo helyzetben vok de én nagyon örülök:))) Egyszerüen felvillanyoz h miután tönkretett érzelmileg neki mégrosszabb és igy él:)))
2012. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Légy jelen! A megérzésekre hallgatni kell, de nem szabad az érzelmek rabjává válni. A tigrist meg kell lovagolni!!
2012. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2-es kicsit konkrétabban? :D
2012. nov. 10. 20:19
 4/14 anonim ***** válasza:

2. ne szívasd


hát, nem ez az általános reakció. érthető volna, ha a lelked mélyén kicsit kárörvendenél, mint az 1.


vagy nagyon nemes lélek vagy, vagy nagyon szeret(t)ed ezt a lányt vagy mindkettő :-). ha visszajönne, visszafogadnád?

2012. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
ezek szerint szereted még a csajt:D
2012. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sok mindentől függ. Főleg tőle... Ő úgy tudja, hogy haragszom rá és nem akarok róla hallani.
2012. nov. 10. 20:27
 7/14 anonim válasza:
szerintem mindenképp beszélj vele.
2012. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most a múltban időzöl, arról hogy ti voltatok együtt ketten, és hiányzik.. Engedd el. Lazán, ne akard elengedni, győződj meg magad hogy ez sem neked, sem neki nem előnyös. Az érzelmeket az elméd generálja a környezeted, emlékeid és gondolataid hatására. Légy ura az elmédnek, mert csak a tested egy része. Csukd be a szemed, lélegezz be lassan, majd ki kissé lassabban. Tarts pár másodperc szünetet a lélegzések közt. Hogy tudatosan a legzésedre figyelsz, ezzel a jelenbe kerülsz, mivel elméd nem képes a gondolkodásra (gondok generálása vissza- és előremenőleg), és megtapasztalod a tiszta létélményt, és ezen a ponton rájöhetsz, hogy sok olyan pillanat van az életedben, mikor nincs szükséged az elmédre. Összpontosítsd minden figyelmed a légzésedre. 10 mp alatt teljesen elcsendesülsz belülről. Eleinte gyakrabban lehet szükséged rá, hogy alkalmazd ezt az egyszerű technikát, később viszont már nagyon ritkán, vagy egyáltalán nem lesz szükséged. Az élet minden területén alkalmazható, mikor nehézségekbe ütközöl. Amint kizárod az elméd, és figyeled működését rájösz, mennyi nehézséget okoz neked, ha olyankor is használod mikor nincs rá feltétlen szükséged.
2012. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8. az elme nem része a testnek, de pl a láb igen


ha nagyon szeretnéd újra kezdeni, esetleg adj neki finom jeleket, h bátorítsd vele. de szerintem te ne kezdeményezz ilyen beszélgetést és arra se várj sokáig, h ő kezdeményezzen. nem érdemes sokáig húzni ezt a köztes állapotot, ha nem jön, amire vársz, tovább kell lépned és tudatosan kell törekedned arra, h ne folyton ő járjon az eszedben. akármilyen nehéz is, és akármilyen banális is, akkor új életet kell kezdened. ha ő előre néz, te se nézhetsz vissza, mert csak magadat kínzod vele. nem ismerem a kapcsolatotok részleteit, de azon is gondolkodj el, vajon ezek után biztosan jó döntés volna-e újrakezdeni vele?

2012. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mennyire lenne jó vagy rossz döntés. Nem is igazán ismertük meg egymást, mert nem volt rá elég idő.

Próbálnám elfelejteni, mert tudom, hogy ez az ésszerű, de nem olyan könnyű.

2012. nov. 10. 21:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!