Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni HIV gyorstesztet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kapni HIV gyorstesztet?

Figyelt kérdés
Szóval lefeküdtem egy csajjal, és nem védekeztünk.. Most kicsit parázok, hogy elkaptam valamit, és érdekelnem hogy hol lehet ilyet kapni. Tudom, hogy nem szabadna, meg h jobb a labor, de kezdésnek egy ilyen jó lenne(ne kelljen olyan sokat várni laborra. amúgysincs a közelben ilyen hely)

2012. nov. 10. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy a csaj HIV+ volt?
2012. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs ilyen teszt. Csak a vérvétel.
2012. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak, hogy "nem szabadna" (=illegális), de semmi értelme sincs.


A fertőzéstől számítva 2-4 hétig tart az ún. ablakperiódus, amíg nem lehet kimutatni a fertőzést.

A fertőzéstől számítva 4-6 hétre alakul ki a szervezetben az ellenanyag (de van, hogy csak a 3. hónapra jelenik meg),

ekkortól lehet kimutatni.

[link]


Én inkább amiatt aggódnék, hogy teherbe esik a lány. Ez nem jutott eszedbe?

2012. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak anonim aids teszt van,ahol vért vesznek,aztán értesítenek.Miből gondolod hogy az volt a lány?? Nem valószínű hogy AIDS-s volt,persze az esély meg van,de csak túlreagálod szerintem.Hamarabb kapsz el más fertőzést.
2012. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de elég sok pasival volt korábban. tudom róla. egyéjszakás kaland volt. Ha mégis az volt, biztos hogy elkapom, ha nem védekezünk?
2012. nov. 10. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Van rá esélyed.De tuti nem volt az hidd el.
2012. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen még ha HIV+ volt akkor se biztos, hogy elkaptad. De menj el egy tesztet csináltatni, interneten rákereshetsz hol csinálnak ilyet.
2012. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm aki segített. már tegnap találtam egy szűrőállomást, ami valószínűleg megfelel
2012. nov. 12. 17:58
 9/9 anonim válasza:
Mi van veled? Elmentél szűrésre?
2013. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!