Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány elutasít, futsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elutasít, futsz még utána?

Figyelt kérdés
Honnan tudod, hogy ez az "egyáltalán nem tetszel, soha nem lesz esélyed" nem, vagy a "bejössz, de szeretném, ha futnál még néhány kört értem" nem?
2012. nov. 10. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tyler913 ***** válasza:
100%
Nem tudom,de lesz.rom.Nem vagyok csicska,hogy egy lány húzza az agyam,és túráztasson.Ha olyan pasi kell neki,aki fut utána,akibe bele lehet rúgni,hogy aztán visszajöjjön,mint egy pincsikutya,akkor nem engem keres.Ilyen egyszerű.
2012. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha már elutasított akkor nem próbálkozok újra, tiszteletben tartom a döntését
2012. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez visszautasítás függő. Ha úgy ítélem meg, érdemes még próbálkozni, akkor nem adom fel olyan hamar. De ha elég durva visszautasítást kapok, onnantól nem próbálkozom.
2012. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

bárkit meglehet kapni ha ellégé próbálkozol ha neked kell egynő jobban mint a többi akk megkell szerezni aztán ő fog majd utánnad futni

egy jó tanács: ha sikerül a csaj akk nehagyd h te legyél a szerelmesebb légy egykicsit főnökebb külömben elveszíted

2012. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, de van hogy arra járok.

Meg olyanokra is volt már példa, hogy a lány jött az én utcámba.

2012. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fut a halál.


Ha egyszer elutasít akkor, utána ha még is akarna valamit akkor legközelebb lépjen ő.

2012. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez egy örök dilemma, van olyan lány aki undorodik attól, ha egy pasi nem fogja fel a "nemet", valaki meg azt mondja, hogy aki "akar" az nem adja fel meg egyéb közhelyek, uh erre nincs 100%-os válasz
2012. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!