Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány hogyan tudja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogyan tudja a legjobban felhívni magára a figyelmet egy bulin? Nos fiúk?

Figyelt kérdés
Persze normális határokon belül több lányból, hogyan szúrtok ki egyet? Mi az a viselkedés, cselekedet például, ami alapján egy szórakozóhelyen egy lány felhívja magára a figyelmeteket?? : ) köszi a választ előre is :*
2012. nov. 10. 23:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
úlj fel a dj pultjára húzd le a nadrágod tárd szét a lábaid és hugyozz az alattad táncoló fiúk fejére garandált a siker
2012. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Fülünyúl ***** válasza:
Miért akarnád felhívni magadra a figyelmet? Ráadásul minden pasi figyelmét. Exhibicionista vagy?
2012. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Mivel az intelligenciaszintem egyértelműen magasabb szinten mozog, mint a tied, így a válaszodra úgy reagálok, hogy nem reagálok rá :D Isteni szerencse, hogy nincs hozzád még csak hasonló ismerősöm sem : ) Mindenesetre köszönöm a hosszas pötyögést, bizonyára megterhelő volt egy ilyen kifinomult ember számára!
2012. nov. 10. 23:35
 4/26 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

Véleményem szerint egy szóval sem említettem a "minden" szót. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok bizonyos dolgokra, mint például erre a témára is. Ennyire egyszerű!

2012. nov. 10. 23:37
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

engem mindig azok a lányok érdekelnek, akikből árad egyfajta titokzatosság, nem mutogatják magukat, inkább olyan szolid természetűek, de azért látszik rajtuk, h azt várják, hogy valaki odamenjen hozzájuk.

próbálj laza lenni. ha szép vagy (ne haragudj, de buliban sajnos csak ez számít, ha komoly értelmes kapcsolatot akarsz, akkor ne buliban ismerkedj), akkor előbb utóbb úgyis oda fognak menni hozzád páran.

Minél kisebb az önbizalmad, annál többet kell innod, hogy gátlástalanabb legyél, és akkor jöhet az intenzívebb, extrémebb tánc..

mellesleg a "véletlen" testi kontaktusok is jó fegyverek a nők kezében. véletlenül odadörgölöd a melled egy fiúnak, azt biztos nem hagyja szó nélkül.

2012. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
szerintem ha jól táncolsz, az már egy biztos pont. na persze nem a ribanc táncra gondolok...
2012. nov. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Kisugárzás kérdése, meg azért nézz ki jól. De ne ribancoskodj, mert azokat lehet, h észreveszik, de röhögnek rajtuk, meg max megszoptatják a retyóban.
2012. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy hosszabb, vagy rövidebb távra gondolja az ismerettséget. Mert nem mindegy, erről az oldalról nézve.
2012. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 -=Koldus=- ***** válasza:
65%
Dobd ki a csöcsöd, az garantált siker...
2012. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 AtyeszLL ***** válasza:
Visszakérdés jogos! Rövidtáv, vagy hosszú?
2012. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!