Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges úgy is prostituálth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges úgy is prostituálthoz menni, hogy nem akarsz szexet?

Figyelt kérdés
Igazából inkább beszélgetni szeretnék. Eddig nem sikerült lányokkal beszélgetnem, a megbeszélt randikra nem jönnek el. Az elmúlt 4 évben egyszer tudtam beszélgetni egy kb 60 éves nővel egy autóbuszos kirándulás során, ami nagyon jól esett. Nemi aktus nélkül mennyibe kerülhet?
2012. nov. 11. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Prostihoz nem beszélgetni járnak, hanem szolgáltatásért mennek! Szerintem a beszélgetés is ugyanannyi :)
2012. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Én azt szeretném ha rántottát sütne nekem-szalonnásat.Nem minden ám a szex!
2012. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már emeld a lécet! Vidd el vacsorázni, bulizni és csak a végén dugd meg. Egy egész estét program alatt azért lehet beszélgetni, plusz neked is önbizalomdopping lenne, ha látnák az emberek, hogy milyen jó nővel vagy. Talán kicsit tökösebb lennél utána, és nem kéne pénzt fizetned nőknek azért, hogy beszélgessenek veled.
2012. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
akkor masszőrnőhöz menj te szerencsétlen, azzal is beszélgethetsz masszázs közben
2012. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Juj de szerencsétlen vagy :DDD bocccs.. amúgy vannak olyan éttermek, ahol leülsz, kaptok a csajjal nem tom hány percet, aztán átülsz más csajhoz.. közben megismeritek egymást, és ha van olyan lány akivel kölcsönös a szimpátia, akkor esetleg több is lehetne közöttetek. Nézz utána, jó kis dolog+
2012. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja, az a rapidrandi vagy micsoda. Próbáld meg.
2012. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
lehet de ugyanazt az órabért kell fizetned mintha dugnál. egy jótanács: 100 km-es körzeten belül csak óvatosn beszélgess mert kipletykál ,vagy ha olyat mondasz el kirabolnak. ne mond el azt se hogy milyen megyéből jöttél. én szoktam beszélgetni ,és egy prostival őszintébben beszélek mint a barátnőmmel.
2012. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
:D Menj el pszichológushoz inkább. Tarifában ugyanott van, és lehet többet használ, mint egy prosti, mert komoly belső problémáid lehetnek...
2012. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A prostinak van egy órabére, és hogy abban mi az alap. Ha nagyon perverz dolgot kérsz, drágább, de a beszélgetésért alap órabért kell fizetned.

Ne is reménykedj kedvezményben, mert ruhában voltatok, mert a "gazdája" ott van a közelben valahol, figyeli az ajtót, ő csak annyit lát, bementél. Ha rendesen fizetsz, a lány jelez, és nem is találkozol vele soha. De ha nem hagyod ott csajnál a teljes összeget, és a lány sem tudatja ezt a főnökkel időben, akkor az ő pofáját verik szét.

2012. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam senkit sem átverni kedves 10-es válaszoló. Ezek szerint itteni oldalon olvasott többi kérdés alapján, 1 óra kb 10 és 20 ezer között van. Ok
2012. nov. 11. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!