Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol/hogyan találhatnék magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan találhatnék magamnak barátnőt? 17/F

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy meg nem volt barátnőm, és beszélgetni sem nagyon szoktam lányokkal, meg ha beszélek is akkor is, ha nem vagyok felszabadult, ami ritka, akkor a szemébe se nagyon nézek, nemhogy meg vicces is legyek.. Bulizni nem voltam meg soha, szeretnék,de ha oda kerül a sor akkor is meggondolom magam, azokkal az érvekkel hogy úgyse lesz jó meg úgysem fogok beszélni mint a suliban.. Ott is csak magamba vagyok, barátaim sincsenek, csak ilyen àlhaver akik kihasználják, akár pénzzel. Meg van néhány ismerősöm akik járnak bulizni, csak ők akkor nem mennek mikor nekem van kedvem, vagy akkor van pénzük mikor nekem meg nincs kedvem.. Meg nálunk a bulizni is azt jelenti hogy isznak.. Én meg nem vagyok az ivós típus. Pedig lehet ha innék akkor felszabadulnék es lenne önbizalmam. Másik lehetőség a suli, de ott nem bírom az osztály társakat, így végig ülök a padban és nézek ki a fejemből. A folyosón járkálni és nezelődni egyedül nem valami szerencsés.. Azért nem beszélgetek az osztály tarsakkal mert már úgy érzem felesleges erőltetni úgyis az a vége hogy belemkötnek, vagy kicsùfolnak, vagy beégetnek valahogyan, vagy ha mind ketten vagy akár többen jól érezzük együtt magunkat akkor átmegy dominálásba, és odalegyintenek vagy valami, és én utálom, ha ütögetnek.. Van olyan lány az osztályban aki tetszik és 9-be még beszélgettem is vele, meg érdeklődött hogy mi a baj amikor rossz kedvű voltam, vagy h cigizek-e. Aztán ő beszélget meég máig is a kis klikkjével az osztályban. Mondjuk egy két hetente odaszól h hol voltam vagy valami, de semmi különös, csak néha észreveszem h néz.. De 9. Végén nagyon röhögött a barátnőjével es a barátnője nevetve mondta nekem h rajtam nevet... Ami valljuk be nm esett jól.. Én csak rantottam egyet a vállamon. Megpróbálok majd többet beszélgetni a suliban, vagy bárhol is, csak nem sok önbizalmam van a sok szemétkedes miatt..meg anyám itthon is rajtam tölti ki a munkahelyen vagy máshol szerzett feszültséget.. Ezért nincs kedvem semmihez, mert megmondja h ő nem tud azzal dicsekedni h én jól tanulok.. Én azt hittem egy szülőnek az a fontos, hogy boldognak lássa a gyerekét és nem az h dicsekedhessen vele... Próbálok én tanulni csak sokszor elrontom meg a legkönnyebbet is. Jó most nem ezen van a hangsúly, de ez is beleszól a kozerzetembe.. Jó mondjuk anyám egyedül nevel szóval egy kicsit megértem..

Ennyit szerettem volna leírni, és hogy akkor hogyan szerezzek barátnőt, meg h min változtassak, h jobb legyen az életem? Aki privátot akár írni az szóljon mert rossz a gmail, és csinálok egy újat. Bocsánat a megfogalmazásért csak telefonról írok. :)


2012. nov. 11. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Először a magaddal való kapcsolatot kell rendbetenned. Önbizalmat kell szerezned, amit első lépésként, talán legegyszerűbben sportolással tudsz, olyan sport kell, amit szeretsz csinálni, és sikered van benne.

Talán harcművészet, de az se gond, ha kondizással érnéd el ezt az önbizalmat.


Ezután- közben, úgy hogy nő az önbizalmat barátot is találhatsz.

Ne a barátnő szerzés lebegjen a szemed előtt célként- igaz barátod sincs még!


Nem tudom vallásod milyen, de ha hiszel valamiben, akkor csatlakozhatnál valamilyen kis vallási ifjúsági csoportba, itt a lányokkal való kapcsolatod is javulna.


Ha sok a szabadidőd( kérdésedből úgy látom) és kedved is van hozzá, akkor menj el önkénteskedni valahova, ilyen helyeken is lehet találni számodra megfelelő lányt!

Sok sikert!

2012. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hosszú, tagolatlan katyvaszt írtál.


Szocializálódj, nyiss az emberek felé. A nők is ugyanolyan emberek, mint te, csak puncijuk van.

2012. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

eltorzult személyiség vagy, akit mindenki lábtörlőnek használ. nincs semmi tekintélyed, sőt még tartásod sem. látványosan sokan nem szeretnek és kiröhögnek. nem az a baj, hogy kívülálló vagy, hanem, hogy ezt nem te választottad. undorodnak tőled és megaláznak és erről te is tehetsz.


Legyen egy komoly megjelenésed (nem gyúrás és nem divatos öltözködés, hanem egyedi és jó stílus) és iskolán kívül keress magadnak egy jó társaságot menő arcokkal. Ne vegyülj a söpredékkel, nem kell. Azt kell elérned, hogy kíváncsiak legyenek rád és érdekesnek találjanak. fel kell építened a legendát. ha piszkálnak szólj vissza valami hatszor durvábbat, olyat, ami rosszul esik nekik, amivel az egész napjukat elrontod, ehhez trágárság sem kell. mindenkiről mindent akarj tudni, úgy könnyebb lesz.

igenis járj szórakozni. tarháld be magadat, ha van belépő, kannásbort, vodkát olcsón is tudsz venni és rúgjál be nyugodtan. legyen értelmes és egyedülálló érdeklődési köröd, ez mindennél fontosabb. olyan lányt próbálj keresni, aki összejönne veled, akivel egy hullámhosszon vagytok, az, hogy neked tetszik még édeskevés. elérhető álmokra és elérhető lányokra van szükséged, nem a lehetetlenre. a tanulás csak 11. 12.ben fontos, de akkor nagyon. sok lesz a pofáraesés, ezért kell masszív baráti társaság. tanuld meg manipulálni és uralni a környezetedet. menni fog csak sok munka.

2012. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Járok kondizni és ritkán focizni a gondozás szeretem, egyre nagyobb vagyok tőle. ;) focizni meg az egész évfolyamban lehett én vagyok a legjobb, és református vagyok, és igen hiszek Istenben, imádkozni is szoktam, úgy próbálok élni, hogy neki megfelel-e amit teszek. Utolsó kicsit durván fogalmaztÁl. Azért mennyire nem nez le senki.. De köszi az eddigi válaszokat.:)
2012. nov. 11. 17:18
 5/6 A kérdező kommentje:

*a kondizást szeretem.

És nincs sok szabadidőm, kondizni is csak heti egy max kettoszor tudok.. Az ifjusagicsoport kikövetkeztetni oda is csak nagyképű vágányok járnak, jártam egy ideig aZ állítólagos haverokkal de meguntam a nagymenok miatt. Mindennap 5-kor kelek és 4-re érek haza, legjobb esetben is háromra, de utánna anyám hazajön és kezdődhet a tanulás és annak kerülése, mert moérzem gepezhetek egy egyes miatt..

2012. nov. 11. 17:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat meg egyszer a hibák miatt csak a telefon... Ha nem értettek valamit szoljatok
2012. nov. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!