Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a legtöbb srác, hogy biztosan többet akarok, csak mert kedves vagyok?

Figyelt kérdés

Ha jó a kedvem, akkor kortól, nemtől függetlenül bárkivel jól el tudok beszélgetni, és soha senkivel nem szoktam bunkó lenni, ha megadják nekem a tiszteletet. Nem szoktam elküldeni az embereket a francba, ha odajönnek hozzám beszélgetni.

Csomószor volt már, hogy jól elbeszélgettem valahol egy sráccal, aztán "könyörgött" a telefonszámomért, aztán ha meg is adtam neki esetleg, akkor úgy kellett leállítani, hogy ne hívogasson már annyit. Vagy pedig Facebookon írogatnak nekem. Pedig nem is beszéltünk semmi olyanról és nem vagyok qrvás, egyszerűen csak kedves és barátságos. Világszépének sem mondanám magam, de azért a nagy átlagnál szerintem jobban nézek ki.



2012. nov. 13. 00:32
 1/9 Fülünyúl ***** válasza:
Mert azt szeretnék hinni.
2012. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a legtöbb srác? nem lehet, h az összes? sztem az összes.

a kedvességnek általában a férfiak nem tudnak ellenállni. én se tudok, akármi is az indítéka.

2012. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ivan Iljics ***** válasza:

A legtöbb lány az átlag férfit enyhe lenézéssel kezeli, magában pedig kesereg hogy nem kell senkinek.


A kedves lányok ritka kincsek de ez nem jelenti, hogy bárkitől is többet szeretnének... Csak nem olyan fensőbbségesek mint a "nagy átlag" - már azok közül akikkel én találkoztam.


(Megj.: Fülünyúl de aktív vagy.)

2012. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert minden fiú ilyen lányt szeretne.
2012. nov. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fülünyúl ***** válasza:
Ivan Iljics: zavar? :P
2012. nov. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Én is kedves vagyok, mosolygós, udvarias, és szeretek beszélgetni. Csak úgy. Bármiről. És ez után nekem is jönnek a szám kérések, a facebook bejelölések...stb.

Pedig én max. csak barátkozni akarok, vagy a világnézetem szélesíteni. :/


23/L

2012. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pasik elég fogékonyak a kedves nőkre, a lényeg, hogy ne adj félreérthető jeleket:) és akkor talán ő sem képzel túl messzire..
2012. nov. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mai világban a kedves lány ritka, mint a fehér holló, ezért is vagyunk, mi fiúk oda értük. :)
2012. nov. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is azzal lehet a gond, hogy a kedves gesztusaid között van egy-két olyan is, ami félreérthető lehet a srácok számára. Ezeket leginkább úgy tudod feltérképezni, hogy egy fiú ismerősödet megkéred, segítsen kideríteni melyek lehetnek ezek. Ha nincs olyan, aki segíthet szerinted, akkor egy barátnő is megteszi. De egy pasi hitelesebb ebből a szempontból.
2012. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!