Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most nyomul rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattancs kérdése:

Szerintetek most nyomul rám, vagy csak szimplán én vagyok a kedvenc diáka?

Figyelt kérdés
8. lány vagyok és jött a sulinkba egy új fizika tanár de elég fiatal 27 éves.És folyton ad csokit,virágot,meg kacsingat órán,mindig oda jön és CSAK nekem megengedi hogy tegezzem.Meg órán ha dogát írunk vagy akármi feladatot akkor mindig oda jön de Csak hozzám és mindig meg mondja a helyes válaszokat.Pl:ma olyan volt hogy ő jött be ének órára és irtunk,én meg puskáztam de észre vette és intett hogy csinljam tovább. O_X
2012. nov. 13. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
:D Csak szeretnéd.
2012. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted?
2012. nov. 13. 14:13
 3/17 anonim ***** válasza:

Fizikából biztos átmész év végén:D


Elképzelhető, hogy nyomul rád, bár ezt biztosan nem tudhatod, amíg konkrét jelét nem látod.

2012. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát nem akarom konkrét jelét látni :D
2012. nov. 13. 14:16
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nyomul.

Legközelebb nézz majd rá és nyald meg a szád szélét,és abból ahogy reagál kiderül majd :)

2012. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Soha.XD De ezt más diákokkal miért nem csinálja? -.-
2012. nov. 13. 14:19
 7/17 anonim ***** válasza:
mert te vagy a kedvenc diákja/ téged bír/ bejössz neki
2012. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát de ennek nem szabadna így lennie.Én úgy tudom :/
2012. nov. 13. 14:21
 9/17 anonim ***** válasza:

van ilyen, hogy bejössz neki. Osztálytársam is úgy kért javítási lehetőséget, hogy kivágott felsőben odahajolt a tanári asztal felett a tanárhoz és hirtelen kitárta a kardigánját :)

Fősulin meg a csaj tanár vigyorgott úgy egyik évfolyamtársunkra, mint egy szűzlány, totál beleesett a srácba.

Biztos te vagy a kedvenc, de maradjanak meg a határok azért.

2012. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hűha az igen. :D hát az én részemről a határok meg lesznek :D de hogy az ő részéről igen-e azt nem tudom...hát reméljük nem akarja kirúgatni magát. :D
2012. nov. 13. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!