Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, ha chatroulettezek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, ha chatroulettezek?

Figyelt kérdés
Ha pl egy csinos szép lány van a túloldalon, azt sem tudom mit csináljak, mit írjak vagy valami.. volt olyan, hogy elhatároztam ha valami jó csaj lesz akkor mutogatok valamiket vagy hülyülök de egyszerűen leblokálok.. mit tegyek ez ellen?
2012. nov. 14. 13:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen se blokálj le!

Az nem jó!



REKLÀM:

2012. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De azt sem tudom, mit csináljak olyankor, szerinted/tetek? :)
2012. nov. 14. 13:55
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne használj kitalált szavakat. Másodszor, minek jársz chatroulettre? Tegyük fel a csaj megvárja, amíg te bohóckodsz 1 kört, beszéltek 5 percet, és azután? Puszta időpazarlás, beszélgess a barátaiddal inkább, mint hogy ilyenekkel foglalkozol.
2012. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Talán ha megtanulnám legyőzni a leblokálást, akkor az életben is jól jöhet ez.. meg amúgyis hátha vmi összejön xD
2012. nov. 14. 14:21
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
blokálás xD
2012. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"hátha valami összejön"??? Ja, majd felszed téged egy ötvenes kövér homokos. Vagy mit vársz, hogy a lány online leszop? Esetleg vesz egy repjegyet és átugrik hozzád a világ túlvégéből?

Ezt a hülyeséget. Na inkább megyek és blokálok egyet a wc-be.

2012. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Àruld már el nekem, mi a f@szom az a "LEBLOKÀL" ?
2012. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Persze, hatalmas esély van rá, hogy pont a közeledből találsz valakit, akivel még kölcsönösen tetszetek is egymásnak... Mondtam már, hogy ne használj kitalált szavakat, kiábrándító butaságra utal. Hidd el, ezt sem szeretik a lányok.

Semmi hasznát nem veszed csajozás terén annak, hogy neten pötyögsz túlnyomó részben kamu emberekkel.

2012. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

offolnátok még kicsit... ? xd

baj ha élvezném h webcamozok másokkal ?

2012. nov. 14. 14:31
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Élvezd, ehhez nem kell a segítségünk. A leblokálásoddal se tudunk mit kezdeni, főleg, hogy ilyen szó nem létezik.
2012. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!