Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi találkozik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi találkozik egy lánnyal, aki abszolút bejön neki (és fordítva is), de mégsem lehet köztük semmi, akkor ha a pasi nem bírja elfelejteni a lányt mennyi idő múlva keresi újra?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi, hogy annak ellenére, hogy a lány megigéri neki, hogy nem fogja hivni, mert sajnos nem lehet köztük semmi (az most mindegy miért nem a lényegen nem változtat), attól még a pasi ha nem tudja elfelejteni a lányt és gyötrődik miatta, akkor fogja-e keresni a lányt és mennyi idő múlva? egy hét-két hét- egy hónap stb.?
2012. nov. 14. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

3 nap, 14 óra múlva.

kb. ilyen szintű a kérdésed...

2012. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6 hónap, 3 nap, 14 óra és 27 perc múlva fogja újra keresni. Amúgy hülyeség, hogy nem lehet köztük semmi, ha igazán szeretik egymást, akkor nincs akadály, ha valaki ilyen kifogásokkal jön, hogy ő akarná, csak ez vagy az miatt nem lehet, az terelés, akkor igazából az a baj, hogy nem szereti igazán.
2012. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából a lényeg ez: Annak ellenére hogy a lány megigérte neki hogy ő nem keresi a pasit, a pasi ha nem birja elfelejteni a lányt fogja keresni? vagy ez olyan ciki neki, hogy ő ezzel gyengébbnek mutatkozik mint a lány, mert nem birta elfelejteni a lányt?
2012. nov. 14. 19:36
 4/14 anonim ***** válasza:
2012. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez hiúsági kérdés a pasiknál, vagy ha annyira gyötrődik a lány miatt akkor felhivja?
2012. nov. 14. 19:40
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem ha egyszer valaki megmondja,hogy ne keressem,akkor nem keresem.Nem tudom megérteni,hogy az emberek mi a sz@rért játszadoznak egymással és teszik tönkre egymást idegileg.Az összes ilyen baromságot meg lehetne szüntetni azzal,hogy mindenki azt mondja amit valójában akar és nem mellébeszél.Olyan meg nincs,hogy 2 ember közt nem lehet semmi.
2012. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A lány csak annyit mondott hogy ő nem keresi a pasit, hogy könnyebb legyen egymást elfelejteni, de a pasi erre nem mondott semmit... Tehát azt sem, hogy ő nem fogja keresni a lányt, és a lány se kérte erre.
2012. nov. 14. 19:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Figyeljétek meg néha mikor egy nő mellett állsz és nincs háttérzaj lehet hallani ahogy kattog az agya.
2012. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na és mi van akkor,hogy ha a pasinak sz@r volt a szöveg értése és az jött le neki,hogy ne keresse többet.

Mindegy,ha nekem azt mondja valaki,hogy ne keressem,akkor nem keresem,még akkor sem,ha szeretem.

2012. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű Pistáról van szó,akkor megy más nőhöz nyomulni. Ha erősPistáról van szó,aki nem adja fel,akkor keresni fogja és még egyszer utoljára küzd érte :D
2012. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!