Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok férfi?

A lényeg, hogy "gyárilag" nem vagyok szőrös, max. az arcom az rendesen, nem is borotválkozom csak ritkán, borostát hordok, szakáll az nem. Lábam-karom kicsit, nemi tájon szinte semmi...(gyárilag)

A hivatásom "rendesen" férfias, a nőket imádom, az életem ugyan csak férfias, az azonos nem, nem vonz.

A külsőm alapján, a neten olvasottakból az "jön le", hogy nem vagyok férfi.

(30 múltam)



2012. nov. 14. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Micsoda megfogalmazás! Itt nem a szőr lesz a baj, hanem hogy nem nyitsz a lányok felé, kocka életet élsz!
2012. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát én sem nagyon értem, hogy mi van, főleg hogy 30 év fölött ilyeneken agyalsz

de nők is vannak, akik gyárilag szőrösebbek mint a többiek, mégis nő mind a kettő. ez szerintem ugyanígy működik a pasiknál is

2012. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem a szőrtől leszel férfi. ha annak tekinted magad, akkor az vagy
2012. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok és máris utálom minden, nem hajnak mondható szőrszálamat!

A borosta lenne az egyetlen amit hajlandó lennék elviselni magamon, csak én egyszerűen nem vagyok az a típus akinek az jól áll.. ez van.

Szerintem kifejezetten rossz dolog a szőr, utálom! Ha majd a mellkasom meg a hasam is elkezd szőrösödni akkor én kimenekülök a világból.

Egyszerűen ocsmány és haszontalan.

Én irigylem a gyárilag csupaszokat, pedig nem vagyok semmiféle homolény és szerintem azok épphogy a szőrre buknak.

2012. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha voltak már barátnőid akkor férfi vagy.A szőrösség mértéke nem áll egyenes arányban a férfiassággal.
2012. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A ferfi szörösen a nö csupaszon szep
2012. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nem mondanám magamat "kockának" (füstölt a google, mire megtudtam mi az :) ),

de íme pl. a hatodik válaszadó, tehát a "nem csinált szőrtelenségem" arra következtet, a többi helyen olvasott alapján is, hogy nem vagyok férfias. Mint például a "negatív testalkat", hozzá teszem alkatom átlagos...

Volt már sok barátnőm, nem volt gond, talán csak egynél, Őt zavarta, hogy szőrösebb nálam :), egyszerűen kérdezni akartam itt, és ez jutott eszembe.

Köcönet! ;)

2012. nov. 14. 21:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!