Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elvarázsol valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elvarázsol valaki, akiről nem szabadna álmodoznom. Hogy felejtsem el, ha szinte akárhányszor találkozunk, mindig hozzám ér? Teljesen feltüzel az érintésével.

Figyelt kérdés

Még kb. 1 évig ez lesz. Nem lehet köztünk semmi, de valamiért mindig hozzámér, a karomhoz, vagy hátamhoz. A szemkontaktus is megvan sajnos, pedig ez is csak ront a helyzeten.

Nekem persze édes méreg az érintése, tudom jól hogy ezzel csak kínzom magam, de valami Földön túlit érzek, valami csodásat, mikor magamon érzem a kezét.

Tényleg nagyon kínlódok miatta, de nem akarok gyötrődni. Nagyon erős a vonzalmam iránta.


Hogy lehet így "kiábrándulni" valakiből? :( :(


21/l



2012. nov. 15. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet köztetek semmi?
2012. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Miért kéne kiábrándulni? Szexeljetek.
2012. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Idősebb nálam és helyzetünkből adódóan...Kb olyan a helyzet, mintha a beosztottja lennék. Nem az vagyok, de nem akarom ezt kiírni, hogy milyen szerepet töltünk be egy intézményen belül.
2012. nov. 15. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

átérzem a helyzeted voltam már így...

esetleg rajta nem vetted észre, hogy valamit szeretne? :)

2012. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!