Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irta ezt nekem?

Figyelt kérdés
Szoval van egy fiu ,akivel régen kavartam 8 honapig,nagyon oda volt értem,mindig ,ha kérdeztem tölle,hogy kövér vagyok akkor azt mondta,hogy nem,mindig mondta,h szép vagyok,aztan abba maradt köztünk minden.Tegnap meg csörgettem és vissza irta,hogy ő nem akar velem lenni,mert olyan kövér vagyok,mint az elefánt:(:(:( Tudja jol,hogy nagyon érzékeny vagyok erre,én tudom,hogy teltebb vagyok meg minden,de mindenki azt mondja,hogy jol nezek ki,nem vagyok kövér ,de nem baj,legalabb ő meg mondta az igazat.Igaz,hogy nem fogok enni miatta amig 20kg-t lenem adok.Nagyon rosszul érzem magam ez a mondat miatt.Vannak akik azt gondoljak,hogy a baratnőm tömte tele a fejét ,mivel,hogy egyutt mentek haza,es előtte a baratnőmtöl jo párszor megkérdeztem,hogy kövér vagyok-e.Lehet hulyesegnek tünik igy ahogy irom,de annyira erzekeny vagyok erre a témára,elsem tudjatok kébzelni.
2012. nov. 17. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

fogyj le sportold ki magad és jöjj össze vki mással, mégcsak véletlen se azzal a féreg genyóval :)


Azért írta, mert képben van neki 1 másik lány akivel jól alakulnak a dolgai, csak nehogy a 2 szék közül a pad alá essen :)

2012. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de buta vagy. Azért mondta, mert meg akart bántani, és tudta, hogy neked ez fáj a legjobban. Ha mások azt mondják, hogy jól nézel ki, meg ő is azt mondta sokszor, akkor miért ennek a sértő szándékú megjegyzésnek hiszel? Ja és, egy kis szakmai hozzáfűzés, ha nem fogsz enni, valószínűleg lebontod az izmaid, és még több zsír rakódik rád, mert a szervezet "túlélő üzemmódba" kapcsol.
2012. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne éheztesd magad, azzal még többet hízol. Inkább egyél egészségesebb kajákat amiben nincs cukor zsír só stbi.. meg sétálj naponta 3 órát
2012. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!