Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt aszexuálisok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt aszexuálisok?

Figyelt kérdés

Én az vagyok és szívesen beszélgetnék egy sorstárssal.

20/l



2012. nov. 17. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék az...
2012. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen az? Meséld el, nálad hogy nyilvánul meg (én nem vagyok az, csak kíváncsi vagyok). Nem lehet, hogy csak még nem találkoztál ügyes és valóban szerelmes, szenvedélyes fiúval?
2012. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én asszem még nem vagyok az, de mocskos és "bűnös" dolognak tartom (utálni azért nem utálom), de a szeretetet véletlenül sem így kell kifejezni szerintem.

Sőt, a csóknál is sokkal több szeretet van egy szoros ölelésben.

F

2012. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%
Miből gondolod ,hogy az vagy ? Van az önmegtartóztatás és az aszexualitás. Legtöbben önmegtartóztatóak szerintem ritka esetekben aszexuális valaki és az inkább betegség ..szerintem az ,hogy nem kívánod a kapcsolatot és a sexet az bilogiailag egy hiba akár a homosexualitás ezzel nem lehet mit csinálni. Ez nem is baj nem kell mutogatni vagy nagy dobra verni.ÉN szerintem önmegtartóztató vagyok mert egyszerűen nem kívánom és nem is hiányzik lehet ,hogy ez visszavezethető a fiatal koromra ..nem tudom de pl: én vezetni imádok van aki azt utál és én nem értem ,hogy miért ök meg azt nem értik miért nem vágyom a sexre egyszerüen nem fogják fel.
2012. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
de ennek ellenére élvezem de nem szoktam mert eszembe se jut..úgy ,hogy ez szerintem csak önmegtartóztatás vagy ,és valami pszihés dolog lehet....
2012. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, nálam kialakult. Úgyhogy megdőlni látszik a "genetikai hiba" elmélet, a pszichológia és a test nagyon sok mindenbe beleszól. Egyáltalán nem érzem, hogy bármiben hiányt szenvednék, és ezt nem önámításért mondom. Én is beszélgetnék "sorstárssal", eddig még nem ismertem magamon kívül ilyet.:)
2012. dec. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én grey-asexual vagyok. Nyugodtan írj ha gondolod. (Linkelnék külföldi közösséget is, de kedves gyakorikerdesek.hu törölte több válaszomat is, mert "reklámozom" az oldalt... ¬¬)


- MoonEyes

2012. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is az vagyok 22/L
2013. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!