Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lesz valaki luxus prostit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz valaki luxus prostituált? Kik foglalkoznak ezzel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A luxus prostik 90%-a modell előtte, vagy akár közben is. Ügynökségeken keresztül szerzik a kuncsaftokat. Ugyanolyan az egész mint az útszéliek, ugyanúgy bánnak velük, csak kb. kétszeresét-háromszorosát fizetik. Nem álommeló, de könnyű pénzkereseti módszer azoknak akik szeretik a csillogást...
2012. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy nem elég csak a szex meg a csillogás.Nagyon okosnak kell lenniük,és jó kommunikációs képességekkel kell rendelkezniük.
2012. nov. 18. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó persze :) Ez csak az idealizálása az egésznak. Nyilván nem mindegyik csaj seg gfej, de ugyanúgy ri bancok.
2012. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,azok,de attól ez még nem zárja ki azt,hogy okosak.Állítólag otthon kell lenniük a polotikába,tőzsde,gazdaság
2012. nov. 18. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az újságírók találják ki, mert így jobban hangzik a sztori. Azoknak a lányoknak, akik a testükből élnek, közük sincs a politikához és gazdasághoz, akár útszéli, akár luxus. Ez nem okosság vagy butaság kérdése, egyszerűen más az érdeklődése.
2012. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy ku.rváért akkor fog bárki annyit fizetni, ha

1: olyan jól néz ki ÉS olyan az ágyban is, hogy megérje. Tehát nem finnyáskodik, ha egy kis se.ggbekuki vagy pisiszex van napirenden.

2: mindenki irigyelni fogja, hogy levarrta, mert ismert, sőt közismert "celeb".


Egyéb esetben nem épp luxus kategóriáról beszélünk.

Legfeljebb olyanról, aki lakáson dolgozik, és nem útszélen.


Válogatni ők sem válogathatnak, tehát nem ugathat bele, hogy büdös a szája, lötyög a hasa, vagy gombás a cerkája a kuncsaftnak, csak van, amit százezerért könnyebb lenyelni, mint egy kétezresért.... de szó szerint.

2012. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amugy nem kell luxus prostinak lenned azert h sok penzt fizessenek.en nem vagyok gyonyoru tokeltes no meg no sem vagyok megis megkerestek 18eves letemre olyan ajanlatokkal csak azert mert egy modell oldalra felregisztraltam hogy ha belementem volna kettobe mas eves keresetet megkaptam volna. Vagy voltam 3napig pultos feleseg egy normalisabb helyen politikus fickok meg hasonlok kertek el a szamom hogy akarnak engem..igazabol konnyen talalhatsz olyan idiota 30as pasit aki 100ezreket adna csak azert h meztelenul lasson...
2012. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Csak az a baj,hogy ez veszélyes.Nem mernék csak úgy levetkőzni bárkinek úgy,hogy közben nem vigyáz rám kint valaki..
2012. nov. 18. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a luxusprostituáltra se vigyáznak úgy azért, ahogy elképzeled, meg mindennek megvan az ára és akkor te már nem mondhatsz nemet rá…
2012. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!