Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tanár figyelmét fel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy tanár figyelmét fel lehet kelteni úgy, hogy óra végén maradok a teremben és kérdezgetek valamit a tantárggyal kapcsolatban? Nem nézné emiatt butának a diákot?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nagyon tetszik a tanárom, és szeretném kicsit jobban megismerni, szeretném, ha jóban lennénk, ez az utolsó év, hogy tanít. Nem akarok tőle semmi olyat, csak jóban lenni vele, ennyi. Szerintetek mit kellene csinálnom?
2012. nov. 19. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezzel nem azt látná, hogy buta vagy hanem azt, hogy érdekel a tantárgy.
2012. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
5-ös vagyok a tantárgyaiból, szóval eddig nem néz butának, gondolom, de nem is szeretném lerontani ezt a képet. Valami más mód esetleg, hogy picit közelebb kerüljek hozzá? Egy fiatal, de mégis távolságtartóbb tanárról van szó, azért nehéz a helyzet. :)
2012. nov. 19. 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:

de semmi tudományos kérdést nem tudsz feltenni? :D

amúgy mi a nemed?

2012. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne hozd kellemetlen helyzetbe szerintem.
2012. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"ez az utolsó év, hogy tanít."

Nyugdijba megy a tanarno???

2012. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és a Tanár úr még nagyon messze áll a nyugdíjtól. :) Vannak diákjai, akikkel tök közvetlen a viszonya, nem tudom, hogy csinálják, vagy hogy én mit csináljak...
2012. nov. 19. 19:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát, éppenséggel fel tudnék neki tenni olyan "tudományos" kérdést, de azon már annyira érződik, hogy "púderolni" akarok neki..
2012. nov. 19. 19:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Hova jársz? Am simán joba tudsz lenni,egyszeruen szorgalmas vagy mesz a versenyeire,kerdezel sokat tole stb.
2012. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit tanít a tanár úr?
2012. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Versenyei sajnos nincsenek. Magyar nyelv és irodalom.
2012. nov. 19. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!