Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? ő az ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? ő az ugy mondott iagzi? Mi miért történt? Vagy csak én avygok hülye?

Figyelt kérdés
van egy fiú már legalább 3 éve érzek iránta vmit,msot siekrült is.és ugy érzetem ő az igazi lehet hülyeség de sok paism volt már és ő iránta mást éreztem mint as többi iránt.a szakitáson még msot se tudtam magam tul tenni.lehet ez egy jel hogy elssz több is?vagy csak nehéz esett avgyok.?

2012. nov. 19. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
1 xanaxot vegyél be
2012. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a mondatokat.

Lehet több is

2012. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyere vissza, ha képes vagy magyar nyelven leírni egy értelmes mondatot. Vagy felőlem lehet angolul, németül, spanyolul, franciául, olaszul, latinul vagy ógörögül, tök mindegy, csak értelmes, egész mondatok legyenek.
2012. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye.Semmi kétség.Jelekről beszélsz,de az írásjeleket nem ismered.:D
2012. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!