Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak (barátnőmnek) nemsoká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak (barátnőmnek) nemsokára jön a 25. születésnapja, Mivel lepjem meg? Ti minek örültetek volna, vagy örülnétek a 25. -en?

Figyelt kérdés
Én nem tartom nagyra ezt a "kerek" évszámot, de ő igen. Ötlet van már, de hátha van jobb is. Köszönöm

2012. nov. 20. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmehetnétek kirándulni/ várostnézni akár csak 1 napra a közelbe :) (bár kicsit hideg van) Én örülnék ilyen ajándéknak, de nem tudom lehet hogy ő nem, te ismered!
2012. nov. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked milyen ötleted van?
2012. nov. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Egy vacsora valami szép helyen + virág + valami csecsebecse.

2. Wellness hétvége, esti pezsgőfürdővel + 1 üveg pezsgővel / borral.

3. Gravírozott ékszer ( gyűrű, medál ).

4. Utalvány valami kényeztető szolgáltatásra ( kozmetika, masszázs, fodrász )

5. Vegyél neki egy Rover 25-ös autót... :)

2012. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na igen. Te ismered. Mit takar az h nagyra tartja ezt a kerek számot?

Komolyabb ajándékot szeretne? Vagy több törődést, megghittséget ezen a napon.

Nekem nem fontosak a szülinapjaim. Én azt szeretem ha mindenki jól érzi magát olyankor.

Pl.: Kisseb buli, szalonna sütés. Maratoni film, vagy vicces sorozatnézés, egy nagy pizzával, meg pár üveg borral. Esetleg kirándulás.

Ha tárgyi ajándékról van szó, szeretem a hasznos dolgokat.

Pl.: 3-an-4-en öszedobnak egy varrógépre, vagy valamire valót. Esetleg valami ruhadarab, vagy cipő, amit sajnálok magamtól.


Kérdezd meg a barátnőit minek örülne. De bármit is adsz neki, vegyél mellé rózsát is. Annak biztos hogy örülni fog. :-)

2012. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én áprilisban töltöm a 25-öt és igenis én is nagyra tartom ezt a "kerek" évszámot. :) Én egy könyvnek örülnék a legjobban, valami lélekcuccnak :) Müller Péter és társai. Minden vágyam egy olyan könyv. Amúgy meg, miért nem csináljátok azt hogy megmondja mire vágyik? Akkor tuti nem lősz mellé és azt kapja amit szeretne. Mi mindig így csináltuk a párommal. :)
2012. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!