Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálad milyen sorrendben jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálad milyen sorrendben jön egy új csajjal/pasival?

Figyelt kérdés
első csók, első szex, első kézfogás, első szeretlek
2009. aug. 15. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szeretlek>csók>kézfogás>(miután hazaértünk)szex :D
2009. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

kézfogás, csók, szeretlek, szex... (nálam ebben a sorrendben, és mindegyiknek megvan az oka...)

17/L

2009. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi két "kapcsolatomban" így volt:


1. első kézfogás, első csók, első szeretlek, majd nem lett szex :)

2. első csók, első kézfogás, első petting, majd nem volt sem szeretlek, sem szex :)


19/L

2009. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nekem első a csók, ez akár már az első randin is, max. a másodikon, haramdik randin már jöhet a szex, utána kézfogás, és majd a szeretlek, de ez csak majd kb. 1 hónap múlva vagy később.


írjatok kort és nemet is légyszi! :)

2009. aug. 15. 22:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

szeretlek(régóta szerelmes volt belém)->kézfogás->csók->szex

18/L vagyok és mindennek megadtuk a módját, szóval mások szemében elég sok időnek tűnhetett míg elértünk egyiktől a másikig, és következő kapcsolataimban sem szándékozok első randin csókolózni meg ilyenek. Sőt mielőtt járok valakivel azelőtt még a hozzám se érjen, majd ha már járunk.

2009. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk az nekem furcsa, hogy ilyen hamar szerelmesek lesztek és ki is tudjátok mondani. Én nem tudnám kimondani 1hónapnál hamarabb, de min. 2 hét...
2009. aug. 15. 22:55
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én azért mondom elsőnek azt, mert nem egy hát ismeretség után járok valakivel, hanem amikor már nagyon jól ismerem, ez lehet hónapok is. Bár ma már ez nem divat. Szóval én nem csinálok olyanokat, hogy valaki tetszik akkor járok vele és hátha kialakul... Csak olyannal járok akibe már szerelmes vagyok. Hát nekem ez jön be :D
2009. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*egy hÉt
2009. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Kézfogás->csók->szeretlek->sex

De pl. párommal neten ismerkedtem meg, és azt mondta, ha tetszem neki, amikor találkozunk, akkor egy csókkal fog kezdeni. Úgyhogy csókkal kezdődött a kapcsolatunk, utána kézfogás, aztán szeretlek, aztán sex :)

2009. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csók - kézfogás - szeretlek - szex. A csók és a szex között pedig általában legalább egy hónap telik el. (Bár most már vőlegényem van, nem szeretném újra kezdeni a sort! :D ) 27/L
2009. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!