Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Mit szólnátok, ha egy srác odamenne hozzátok az utcán, vagy bárhol máshol azért, mert tetszel neki, és kijelentené, hogy szimpatikus vagy számára? Ismerkednétek vele, vagy elküldenétek? Nagyon direktnek tartjátok ezt a módszert?

Figyelt kérdés
22/F
2012. nov. 20. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%

Mondanám neki, hogy :

"OK, még valami, amit mondani szeretnél, mert sietek..."


Szánalom az ilyen férfi!

2012. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerkednék vele... az utcán vagy kávézóban és hasonló helyeken komolyabb kapcsolatra számíthatok, mint pl egy discoban vagy koncerten.
2012. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Elküldeném,ahogy szerintem bárki más,akit valaha is megtámadtak az utcán.De az is lehet,hogy akkor elfutnék,amikor látom,hogy közeledsz.
2012. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem is szimpatikus lenne, akkor nem küldeném el.
2012. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nevetnék egyet és tovább állnék... :)
2012. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De még is, mi a baj ezzel a módszerrel? Hol ismerkedjen az ember, ha msáhol nem tud?
2012. nov. 20. 14:47
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

5-ös vagyok


Én zavarba lennék... Nem tudnám igazából, hogy most ez komoly vagy sem. Persze utána piszkálná a fantáziámat ha csakúgy lelépnék, de nekem ez az ismerkedési forma furcsa lenne.

2012. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Hát utcán nem annyira,inkább akkor kávézó,könyvtár,ilyesmi.Ha szimpatikus akkor akár ismerkednék vele,csak eddig engem ha leszólítottak vagy csak megnézett egy pasi az 25+-os volt,pedig 15 vagyok :) (januárban leszek 16,de többnek néz az utcán mindenki) Szóval utcán annyira nem ajánlom.
2012. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mivel párom van elküldeném...
2012. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ugyanezt kérdezem. Egyszerűen nincs hol ismerkedni.

Könyvtárba nem jár mindenki, ráadásul ott olyan csend van, hogy az szinte már zavaró ebből a szempontból nézve. Ott mindenki csak úgy van magának. A kávézókba meg általában nem egyedül járnak az emberek, ráadásul ha ott teszi ezt valaki, akkor még ugyanaz marad a helyzet; ugyanúgy idegenek egymásnak.

Mindenekelőtt pedig ehhez az egészhez egy jókora adag bátorság kell.

Szerintem a lányoknak, nőknek semlegesen kellene ehhez a helyzethez, kérdéshez hozzáállniuk, mert hiszen mit tudhatnak egy idegen személyről? Természetesen semmit.

Ha szemmel láthatóan siet valaki, akkor nyilvánvalóan nem kell megszólítani. Az ilyen helyzeteket azok tarják furcsának, akik még soha nem érezték magányosnak magukat.

2012. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!