Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csináljuk meg?

Figyelt kérdés
Egyik nap egy csaj, akit nagyon régen ismerek és jóba vagyok vele, megkért hogy feküdjek le vele. természetesen belementem, hisz én is szűz vagyok még. 16 évesek vagyunk, de a gond az, hogy nemtudjuk hol csináljuk meg. Itthon, és náluk is mindig van valaki. Se náluk se nálunk nem működne. Így nemtudom milegyen.... Gondoltam hogy mamámnál, akivel ezt talán meg is tudnám beszélni.... de ettől is nagyon tartok... hotelbe érdemes lenne? Ha igen, szerintetek 3-4 órás szoba kivétel mennyibe kerülhet???

2012. nov. 20. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hotelt pár órára nem lehet kivenni, minimum 1 nap (azaz délelöti check in, és másnap délelőtti checkout).

Van pár olyan hely ahol igaz ki lehet venni pár órára és direkt ilyen céllal amit írsz de azokkal az a probléma, hogy eléggé kis költségvetésű helyek és pl a tisztaságra néha rá lehet fázni.

Hotelek kb. 12-14e FT-rol indulnak.

2012. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beszéld meg szüleiddel :D


Hát ha egy szoba egy éjszakára 5-10.000 ft körül mozog, akkor az se lehet több. De úgy tudom órákra nem lehet bérelni min 1 éjszaka.

2012. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Booking.com

ez lemaradt.

2012. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

és mi van akkor ha otthon vannak?

bezárod az ajtót, nem a nappaliban kell csinálni


amúgy meg kreativitás: mind a ketten beteget jelentetek, elballagtok a dokihoz, kaptok igazolást 3-4 napra, és amíg a szülők dolgoznak, nyomtok pár menetet ;)

2012. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy a legegyszerűbb hogy megmondod a szüleidnek:

-Anya, Apa, áthívnám egy lány barátomat hozzánk, de nem szeretném, hogy itthon legyetek, mert így is izgulok stb (ha a szülők jóarcok, mond meg h szexelni fogtok, de téged zavar ha otthon vannak) és menjenek el moziba, vagy nagybevásárlás

vagy látogassák meg a nagyit

2012. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségeket. De pont ez a probléma hogy szüleimmel soha semmit nemtudok megbeszélni. A mamámba még mindig megbízom, mert ő egyedül lakik, szokott elmenni otthonrol, valamikor több órára pl ilyen idős emberek mikor mennek kirándulni ő is szokott menni. És lehet neki kéne elmondanom, hogy mi is a helyzet, vagy ha nemis szexet mondok neki, hanem pl beszélgetni szeretnék nyugisan pár órát a csajjal mert nagyon fontos, akkor lehet megértené nem??
2012. nov. 20. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj egy kis fantázia?? Menjetek ki a természetbe ;D Még emlékezetesebb is lesz :D
2012. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!