Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Néznétek velem együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Néznétek velem együtt Twilightot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 19:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

cseles kérdés :D


de ugyanaz a jelentése mintha azt kérdeznéd hogy: lányok, szexelnétek velem? XD

2012. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Te képes vagy azt megnézni?

így is egyperces néma csenddel adóztunk azon férfitársaink emlékére akiknek meg kell nézni a barátnőjük miatt!

2012. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 TOMAtm ***** válasza:
100%
én vettem a bátorságot és elkezdtem nézni a hétvégén a tvben.simán elaludtam rajta.még a heripotter is izgalmasabb volt.sokkal.
2012. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?Inkább akkor Hófehérkét,még az is izgalmasabb..xDD
2012. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit néznék meg? Ahogy az összes kiadott példányt elégetnék, és a film profitját meg fokhagymára költenék..na azt igen
2012. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
kell egyfajta érzelmi intelligencia hozzá. Lehet, h nektek az hiányzik.
2012. nov. 20. 19:35
 7/21 anonim ***** válasza:
Twilighthoz intelligencia? Kérlek, ezt te sem gondolod komolyan. :D
2012. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi intelligencia ahhoz...:D

Az egész arról szól,hogy a depressziós lány fapofáját kell bámulni,mert szerelmes egy homokos csillogó vámpírba.

2012. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Pengét nekik!!!
2012. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen.akkor egy kis irodalmi elemzés..a történet igazi, és lepel alá bújtatott lényege, hogy a csajszi lóf*szt se csinál, és megkap mindent, amire egy korabeli csaj vágyhat..álompasit..ez mit is akar?

Bella,-úgy tudom így hívják- becsöppen egy új környezetbe, ahol a város legmenőbb srácát szerzi meg, még csak a kezét se kellett mozdítani, csupán elüttettni majdnem magát. Aztán később egy másik nagyon jóképű srác akarja őt. Igen, életszerű..és ezt elhiteti a kislányokkal, hogy a semmit csak úgy meg lehet kapni...és ezért a hülyeségekért van a lányoknak nagy elvárásuk, és azért ilyen makacs pitsák...

2012. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!