Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Minden fiú többre képes ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apanacsi kérdése:

"Minden fiú többre képes ha van kiért" Összességében mit jelent ez a mondat? Kíváncsi vagyok ki mit ír és hogyan: )

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor képes fent maradni éjjel csupán azért h nézze milyen szépen alszik a kedvese, avagy nem számít ha jégeső hull akkor is elindul a lányhoz, nem ugy mint azelőtt h hümm sz*r az idő inkább maradok otthon...ezt vedd példának
2012. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez mindenkire igaz.

te is beláthatod, hogy ha van motiváció, pláne egy lehetséges partner, akkor többre vagy képes, mint egyébként.

2012. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
49%
Én elhagytam a családomat 16 év házzasság után egy uj szerelemért. Vártam rá órákat fagyoskodva egy ház elött és térdeltem elötte az utcán.Kitartottam és az enyém lett. Most együtt élünk.És többre vagyok képes mint azelött.
2012. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
59%
Ja igen és volt olyan hogy összevesztünk és elment nélkülem discoba és én egész éjjel nem tudtam aludni majd mikor a barátnője telefonált hogy menjek érte mert becsípett akkor hazahoztam ágyba tettem és egész nap míg aludt csak néztem és vigyáztam rá. Tehát én se éjjel se nappal nem aludtam.
2012. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20:58 te hány éves vagy. Hogy 16 éves házasság volt?

Netán fiatalon házasodtál meg?

2012. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazából ez is egy olyan divatos szöveg, mint hogy "minden fiú meg tud változni ha van kiért" csak a "rossz fiúk" hitegetik ezzel a lányokat
2012. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!