Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kelthetett benne valamiféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kelthetett benne valamiféle benyomást? (flört)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nyáron elég közel kerültünk egymáshoz.

Konkrétan kiültünk cigivel meg sörrel egy szórakozóhely elé, akkor láttam először és elkezdtünk beszélgetni.


A beszélgetés közepe táján átkaroltam, amit hagyott, utána óvatosan megpusziltam a nyakát, azt is hagyta.


Körülbelül a végefele az volt, hogy konkrétan szívtam, nyalogattam, szopogattam a nyakát, a fülét, puszilgattam, simogattam, simogattam a haját. Szóval mindent amit ott lehetett :) egész pozitívan reagált, sőt, így össze-rándult-elernyed, ritmikusan. Átöleltem, simogatott, mondta, hogy nagyon jó ember lehetek. Csókot nem engedte.


De soha többet nem láttam.


Most mégis megtaláltam és elkezdtünk levelezgetni.

Számít ez ami történt? Milyen benyomást kelt ez egy nőben? Vonzódhat hozzám szexuálisan ha ennyit engedett? Egyenlőre még nem találkoztunk, de szinte egészen biztos, hogy fogunk majd... nem egy lány van akivel hasonló helyzetben vagyok.


Szóval mennyit számít egy "normál" ismerkedésnél egy ilyen erősen szexuális jellegű benyomás az elejéről?


Légyszi csak a kérdésre válaszoljatok. Hogy mit érezhetett a lány, hogyan gondol most rám, hogyan képzeljem el a továbbiakat?


2012. nov. 23. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem biztosan pozitív emlék maradtál neki, ha engedte, hogy kényeztesd, de nem tudom mit szólna, ha tudná, hogy "nem egy lánnyal állsz így"...
2012. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Körülbelül 2 órát lehettünk együtt, ebből 45 perc minimum flört volt.
2012. nov. 23. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a többi meg kellemes beszélgetés, akkor tuti bejöttél neki.
2012. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaja, bejödtél! főleg ha megtaláltad, és beszél veled most is
2012. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!