Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Fiúk, nektek milyen stílusú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Úgy értem ezt ,hogy barna szem szőke haj sportos alkat vagy ,hogy?

Légyszi írjátok le! Köszi:)


2012. nov. 23. 22:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem is stílus hanem inkább adottság bocsi, viszont arra is kiváncs lennék milyen stilus tetszik jobban a halkszavú vagy a ri.anc
2012. nov. 23. 22:37
 2/13 anonim ***** válasza:

Hosszú haj

Sportosabb,rendben tartott alak

Igényes ápolt

Ne legyen elhanyagolt,kövér,nagyon ronda,r*bancos

Haj,szemszín mindegy.

16/F

2012. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
ÉS A R*BANC STÍLUS CSAK A GYÖKEREKNEK TETSZIK!!
2012. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Röviden:

Legyen geek, perverz. ne a kapcsolat legyen az egyetlen központi érdeklődése (vagyis ne az határozza meg az életét, szeressen élni), és nem árt ha szeret mozogni.


Én speciel szeretem a nagy fülű és szeplős lányokat :)

2012. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen ribancos, de azért öltözzön stílusosan, úgy is lehet jól kinézni, ha nincs kint mindene, sőt! Hát nem feltétlen sportos, de azért ne legyen kövér se, és inkább a kék szemet szeretem, bár ez lényegtelen, mert személyfüggő. Inkább legyen csendesebb, a lényeg azon van, hogy tartalma is legyen a beszélgetéseknek.
2012. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2. Nem azért de nálunk a suliban a fiúk mindegyik a rib*ncokat szereti szóval ennyit erről;D
2012. nov. 23. 22:43
 7/13 anonim ***** válasza:
2. Magamra ismertem :D De tényleg :)
2012. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy egy 15-16 és fiú véleményére vagy kíváncsi, akiben túltengenek a hormonok, vagy vén szatírokéra, akik nincs jobb dolguk péntek este, mint itt válaszolgatni.
2012. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok olyan típust,amiben nincs szép,jó csaj.De a legjobb az,ha különleges.De igazából,ha tetszik,és nem kövér,akkor bármilyen lehet.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy minden csaj szép,hanem hogy lehet rocker,repper,sportos,átlagos,akármilyen,ha valami megfog benne.
2012. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2012. nov. 23. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!