Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket izgat az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket izgat az, hogy milyen lenne nyilvános helyeken recskázni? Csináltátok már úgy hogy közben voltak körülöttetek (gatyába nyúlva, zsebhoki)?

Figyelt kérdés
Pl. állomásokon, parkolóban, mekiben asztal alatt, vonaton, buszon vagy bármilyen nyilvános helyen ahol nem egyedül vagy

2012. nov. 24. 01:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
áh semmi esetre sem
2012. nov. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
pedig sztem tök poén lehet :D én tutira kipróbálnám ha lenne rá haver
2012. nov. 24. 01:28
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
össze ne ba*zd nekem se a mekiket, se a vonatokat, se a buszokat, se semmit... egyrészt gusztustalan vagy, másrészt meg HAVER? hát bzi is vagy mellé? rejszolj csak otthon egymagadban, vagy a barátoddal... jaj, csak ne oda ahova én le fogok ülni...
2012. nov. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Balázs25 ***** válasza:
100%
Egyszer kivertem a vonat wc ben,de nem látta senki.
2012. nov. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 intrepid ***** válasza:
93%
Mi jó van abban, ha utána folyik végig a nadrágod szárán, a másik pedig a monkey face úgy is elárul, hogy mit csinálsz. Mitől jó az neked, hogy amikor majdnem a csúcson vagy, valaki a hátadra csap, barátságosan, és megkérdi, hogy mi van cimbora, matyizol?
2012. nov. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
az nem számít nyilvánosnak :D
2012. nov. 24. 01:38
 8/21 anonim ***** válasza:
Recska még nem volt nyilvános helyen, de szex az igen. Nem tudom milyen kiverni nyilvános helyen, de szerintem a szex az jobb ugyanott... :)
2012. nov. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
ugyan nem egészen nyilvános hely, de közönség azért mégis volt: egyik osztálytársam anno angol órán vette elő a brét, mikor új tanárnő érekezett hozzánk órát tartani... utána a getyó ott figyelt a pad alatt :D
2012. nov. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9-nek.


A srác eltévesztette az órát. Azt hitte, hogy francia lesz.

2012. nov. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!