Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

sziasztok.. szóval év elején jött egy új srác az osztályunkba, nem tom aranyosan néz ki de annyira nem az ideálom. Még aznap amikor jött egyik bnőm szerint bámult engem, és többször vhogy úgy éreztem hogy bejövök neki mert néz, vagy a társaságomba jön, kérdez tőlem vmit, ez most egy női megérzés, és mindig egy kicsit úgy éreztem hogy 'tetszeni szeretnék neki'. Egyik bnőm bevallotta, hogy neki nagyon bejön a srác, de én meg úgy érzem mintha én jönnék be neki, ugyanakkor most vki más is tetszik és nemtom hogy csak azért mondom hogy tetszik hogy erről eltereljem a figyelmemet.. a bnőm csak az oszttársankról áradozik, és múltkor mondott nekem vmit a srác és éreztem hogy kicsit zavarban vagyok..vagyis sőt mindig amikor mondott vmit.. hogy úgy nem nagyon akartam ránézni, de közben most vki nekem tetszik de már kevésbé, és olyan bunkónak érzem hogy ilyen kételyes gondolataim vannak, pedig a bnőmnek tetszik és el is terveztük hogy összehozzuk majd vele vhogy.. de most ilyen gondolataim vannak és nemtom hogy mi van velem.. :(

a másik hogy most mindegyik bnőm mondja hogy milyen aranyos a srác és kérdezik hogy neked nem tetszik? Közben meg a bnőm ott panaszkodik hogy őt sose fogja észrevenni, és nemtom.. :/ miért vannak ilyen gondolataim?


2012. nov. 24. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
16l
2012. nov. 24. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég bonyolult helyzet. Valószínűleg tetszik neked is a srác, ugyanakkor meg ott van az, hogy nem szeretnéd megsérteni a barátnődet sem, és a két érzés küzd benned. Az ilyen esetek általában nem szoktak jól végződni, ugyanis valamelyik fél szenvedő alany lesz, néha a barátságok is rámennek. Annyit tudok mondani, hogy a kulturált önérvényesítéshez mindenkinek joga van, és te is nyugodtan mutasd ki a srácnak, ha tetszik neked, ő majd eldönti, hogy kit is szeretne maga mellé.
2012. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nekem nem tetszik v nemtom..:( és félek hogy csak el akarom magammal hitetni, pláne h néha olyan idióta.. v nemtom.. meg most volt egy srác aki bejött és totál megvagyok kavarodva
2012. nov. 24. 19:12
 4/4 A kérdező kommentje:
am köszönöm a válaszod:)
2012. nov. 24. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!