Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki iszik és úgy mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki iszik és úgy mondja, hogy "szeretlek" igaz vagy csak a pia hatása miatt mondta?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
igaz..
2012. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igaz
2012. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...általában :)
2012. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zanefields válasza:
Igaz! Minden tudós már mondta hogy alvás,sírás és ivás közben vagy a legőszintébb.Hidd el!!
2012. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te még soha nem ittál? Ha igen, akkor tudhatod, hogy nem varázsszer az, és nem változtatja meg az embert. Aki ezt mondja, csak kifogást keres arra, hogy megtegyen valamit, amit amúgy is megtenne, csak nem mer. Mindezt a kérdésedre vonatkoztatva nyilvánvaló, hogy csak a pia miatt nem mondhatta. Persze ebből nem következik, hogy igaz, de nem feledd, hogy józanul éppúgy lehet igazat is mondani és hazudni is.
2012. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha nem fogyaszt alkoholt?De megírja sûrün,hogy szeret és hiányzom neki,vagy hogy jó velem akkor az csak szöveg?
2012. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És mi van, ha eddig csak piásan mondta...? :)
2012. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igaznak igaz általában, de szövegkörnyezet, hely és társaság függő a jelentése... Én is jó párszor kimondom ezt a szót komolyabb tartalom nélkül illetve mögöttes érzelem/szándék nélkül, csak úgy, a jobban kedvelt lány ismerőseimnek/barátaimnak. 18/F
2012. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan rég zárult le egy sikertelen kapcsolatom, az utolsó 3-4 hónapban egyáltalán nem szerettem, de igyekeztem magamra erőltetni az érzést, így a vége az lett, hogy egyenesen taszító volt az egész, nem szerettem vele lenni, de már nem csak úgy, hanem pl elmenni moziba, enni, kávézni, biliárdozni, ezeket sem tudtam élvezni, sőt, kényelmetlen volt. Mikor berúgtam( a vége felé kb kéthetente megtörtént, mert akkor jobban éreztem magam a társaságában), akkor körülbelül 5 percenként mondtam neki, hogy mennyire szeretem imádom, és vele akarok megöregedni 3 gyerekkel meg 10 unokával. Szóval felesleges általánosítani, nem is lehet szerintem.


22l

2012. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!