Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan kihívó a necc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kihívó a necc harisnya?

Figyelt kérdés

Osztálybuli volt, kivételesen felvettem egy egyszerű apró szemű necc harisnyanadrágot. Az egész utam egy vesszőfutás volt. Mindenki legeltette a szemét, a villamoson ketten is tapiztak, több beszólást is kaptam.

Amúgy átlagos vagyok, most vettem fel ilyent először és lehet, hogy utoljára is. Miért vadultak meg az egyébként engem észre sem vevő férfiak?

UI egyébként nagyon kényelmetlen volt, bevágott a lábujjaimnál.



2012. nov. 25. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Mert ribancos!

Szerintem többet akkor ne vedd föl, ha ez zavar! :)

2012. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Mert felkínáltad magad a legelésző szemeknek!

Az ilyen látványra harapnak a fiúk!

Én is vettem fel egyszer ilyent és a sok szem előtt olyan meztelennek éreztem magam. Szinte sütött a sok szempár, és aki addig észre sem vett, az is állandóan körülöttem lődörgött. Az undok alkalmazottam is udvarias lett és azóta is az. Mondják is, hogy jó lenne ismét egy ilyen táncos összejövetelt tartani. Év végén tartok is, de nem necc harisnyában. Vagy vegyem fel ismét?

2012. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha zavar, hogy ribinek néznek, akkor ne!

De ha nem, és imádod, ha bámulnak, meg tapiznak, meg csorgatják rád a nyálukat, akkor vedd föl, persze! :)

2012. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Azért az még mindig érthetetlen, hogy ugyanolyan szoknyahossz mellett, ha a harisnya sima akkor érdektelen, de néhány apró lyuktól rögtön vadító.

2012. nov. 25. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre,h mindenkit megbámulnak aki miniszoknyában van.
2012. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
A necc harisnya tipikus ribis dolog. Ettől lehettek mások körülötted a férfiak.
2012. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert necces!
2012. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!