Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti őszinték lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti őszinték lennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy pár szétválik, viszont jó barátságban maradnak. Rendszeresen beszélgetnek, néha találkoznak. Idővel az egyik fél összejön valakivel. Mivel jóban vannak az exével, tudnak beszélgetni mindenről. Ha szóba jönne az, hogy kivel jobb a szex, akkor ti őszintén válaszolnátok? Mármint hogyha pl. az exetekkel tényleg jobb lett volna a szex, akkor azt elmondanátok neki? (Itt fontos az, hogy jóban vagytok)vagy hiába volt jobb vele, azt mondanátok, hogy a mostani párotokkal jobb?

Nem történt meg velem ez a szituáció, csak eszembe jutott, mert tök jó a kapcsolatom az exemmel. Nekem azóta van már más barátnőm, neki még nincs pasija, viszont azthiszem előbb-utóbb úgyis lesz köztünk ilyen téma... Aztán meg kíváncsi vagyok mások véleményére is :) ha válaszoltok, kort, nemet írjatok plz :)



2012. nov. 25. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

19l

2012. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt el sem tudom képzelni, hogy lehet valaki ENNYIRE jóban az exével.. én egyik exemmel sem vagyok beszélőviszonyban. Persze azt el tudom képzelni, hogy véletlenül összefutok vmelyikkel, akkor valami udvariaskodós "hogy vagy? jól, köszi. fasza. mennem kell, szia." beszélgetésbe belemegyek, de az hót ziher, hogy nem velük tárgyalnám meg, hogy a mostani nőm jobb-e az ágyban.
2012. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem válaszolnék erre a kérdésre, semmi köze hozzá, hogy milyen a szex a mostani párommal, bármilyen jóban vagyunk. Ráadásul a páromat senki előtt sem aláznám meg azzal, hogy fikázom a teljesítményét.
2012. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A barátok őszinték egymáshoz... Egyértelmű IGEN! :)


20f

2012. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg barátok maradtunk, akkor igen, őszinte lennék hozzá. Végül is az igazi barátságban alapvető, hogy a két fél mindig őszinte legyen egymáshoz. Az már más kérdés, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy egyszer az exemmel olyan jó barátságba maradjak, hogy ilyen intim témákat megbeszéljünk.
2012. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elmondanám , mondtad h nagyon jó barátok . MIért ne? L
2012. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!